Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-01-19, 13:10   #3939
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Dzień dobry!


Ja obcasy miałam na sobie w listopadzie 2019. Najlepsze, że kupiłam bardzo wygodny model. Myślałam, że będę je często używać. Niestety. Pytałam ostatnio fizjoterapeutę kiedy będę mogła obcasy załozyć to powiedział - nigdy!


Karola trzymam kciuki za znalezienie dobrego przedszkola! Współczuję ci stresów. Ściskam mocno!


Oktawia jak się czuje mama?



Rzeczywiście kampania się skończyła, Ja westwing przeglądam regularnie więc jak tylko coś zobaczę będę pisać. Tu albo na insta. Pamiętam, że bywały całe kampanie poświęcone marce stackers.

Trzeba niestety być cierpliwym. W lipcu miałam zamówić zagłówek. Myślałam nad nim, myślałam(bo tani nie był) i jak się zdecydowałam to był ostatni dzień kampanii. I tego dnia młody złamał kość w kolanie. I spędziliśmy długie godziny na sorze. I musiałam czekać. I pojawił się w październiku, a dostawa miała być bezpośrednio przed świętamiWięc prawie pół roku czekania Ale warto było. Na szczęście kampanie są powtarzalne.

Dzięki A kupiłaś w końcu? Ja od nich mam duży kuferek na biżuterię, 3 poziomy, kupiony ładnych parę lat temu i strasznie go lubię.
A co do tego wkładu do szuflady, to i tak będę musiała jeszcze posprawdzać wymiary, bo miało to być do innej toaletki niż finalnie będzie
Zamówiłam sobie toaletkę i komodę Glamour z Agata Meble, stwierdziłam, że mi będą pasować pod wystrój sypialni. Oczekiwanie ponad miesiąc, więc miała być dopiero w lutym. Całe szczęście, że w sobotę pojechałam to obejrzeć stacjonarnie, bo jak dla mnie to masakra Widać, że wszystko po taniości, te lakierowane błyszczące fronty wyglądają jak z bazaru, już nie mówiąc o tym, że toaletka taka średnio stabilna. Całe szczęście, że można to było odwołać i nie płaciłam za całość tylko za część, bo nie mam zamrożonej dużej kwoty na te meble Ale właśnie dlatego nienawidzę kupować mebli przez internet, nie wiem co mnie podkusiło

Ostatecznie zamówiłam komody Alex z IKEI i dwumetrowy blat Linnmon, będę mieć toaletkę jak vlogerki z YT Oczywiście musiałam na to polować, bo akurat te komody są wycofywane i już prawie ich nie ma.Tak więc jeśli któraś chciała instagramowo-jutubową toaletkę to się trzeba pospieszyć
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora