Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-01-21, 09:48   #2259
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 698
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Ty masz fajną babcię



A u mnie pojawiło się podrażnienie pod pachą... używałam ostatnio tylko i wyłącznie Lale zielona herbata. Tak się uzalezniłam, że nawet w weekendy stosowałam. I pewnie musiało do tego dojść. Odstawiłam na razie ten deo, odkopałam z szafki różaną kulkę Dr Organic. Podrażnienie zeszło, ale będę musiała teraz rozważniej stosować Lale.
Babcia nie marudzi, jeśli chodzi o kosmetyki, to zdaje się na mnie i moje polecenia i jest chętna na nowości. Wcześniej podkradła mi ten szampon Equilibra węglowy i była z niego bardzo zadowolona. Wypróbowała już Alterra, ale na razie nic nie mówi [emoji16]

Jeśli chodzi o podrażnienia od deo, to nie miałam nigdy po La-le, ale muszę przyznać, że używam dość nieregularnie, bo np. mogę używać przez tydzień non stop, a potem nawet kilka dni wcale.

Doszłam do ładu ze skórą kwasem mlekowym, uwielbiam ten kwas, skóra po 2 zabiegach wygląda jak nowa, i zaczęłam wczoraj tonik Shea Martiny Gebhardt. Pierwsze wrażenie bardzo przyjemne.

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując