Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 58.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-01-24, 16:02   #3833
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 58.

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Ja też takich nie znalazłam. Polecane biedronkowe są u mnie niejadalne. Grube, twarde ciasto, farsz też nie bardzo. Najczęściej jest ten problem, że farsz jest kwaśny, niedoprawiony, a ciasto twarde, blee.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Te z Biedry to jeszcze i tak mają cienkie ciasto jak na kupne, póki co trafiałam też na znośny farsz - choć nadal nie jest to coś na co będę mieć smaka, bardziej biorę bo jestem głodna a nic innego z gotowców akurat mnie nie przekonuje.
U mnie nie ma typowych restauracji serwujących pierogi tylko budki albo małe sklepiki z garmażerką w których niby się chwalą że domowe. Tylko też, ciasto mega grube i twarde, takie że chyba stanowi połowę wagi pieroga. Do tego farsz strasznie nijaki, w ogóle nie doprawiony - rozwala mnie to bo nie wiem czy nie próbują farszu czy żałują soli i odrobiny pieprzu. Ostatnio skusiliśmy się z TŻ bo jeden punkt był mega polecany, zapłaciliśmy ponad 50zł za obiad dla dwóch osób i dostaliśmy takie byleco że aż szkoda komentować.
Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Fajne są pierogi na cieście parzonym, widziałam je i w biedrze I w lidlu, teraz są ciekawe smaki jak z serem i mango czy słonym karmelem.

Miałam je z samym serem na święta i zeszły wszystkie prawie od ręki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nigdy nie trafiłam na takie smaki, u mnie w Biedrze to tylko mięsne, z kapustą i grzybami i ruskie. Muszę poszukać gdzieś indziej bo brzmią ciekawie.
Cytat:
Napisane przez Cappuccino Pokaż wiadomość
Jak zapakować przedmiot z gliny (mały i cienki) aby nie uszkodził go kurier podczas transportu? Chce wysłać przesyłkę InPostem do paczkomatu. Czy lepsza będzie folia bąbelkową i do tego dopasowany karton czy może styropian ? Wyciąć kształt przedmiotu w styropianie i wtedy włożyć w ta dziurę (wycięty kształt) ? A może folią bąbelkową i do tego wióry kartonowe? Macie jakieś sprawdzony sposób jeśli wysyłacie coś co jest bardoz kruche i boicie się o to czy dojedzie bez uszkodzenia?
Najlepiej zawiń kilkoma warstwami folii bąbelkowej, tak żeby zrobić z niej kulkę wokół przedmiotu. Potem albo włóż do dopasowanego kartonika albo skoro ten przedmiot jest płaski owiń go dwiema albo trzema warstwami kartonu żeby całość była sztywna (tak żeby nie dało się łatwo zgiąć kartonu). Pakuję tak w pracy różne szklane rurki i inne podobne produkty, docierają bezpiecznie do klientów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując