Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-01-28, 18:19   #413
netya
Raczkowanie
 
Avatar netya
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 304
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Hmm, przychodzi mi ciągle sporo listów pocztą (rachunki, faktura za mieszkanie itd) i nigdy nie są jak psu z gardła wyciągnięte, wręcz przeciwnie [emoji848]
U mnie raz polecony czekał na poczcie, ostatnio miałam wezwanie na komendę i awizo było w skrzynce, oczywiście każde z nas było w domu, a w pon miałam list polecony w skrzynce

U mnie pojawiło się miejsce w spoko dziale, koleżanka mnie polecała, ale co z tego jak jestem przed egzaminem, a moja szefowa jak się dowie, że chcę dział zmienić to na bank mi wszystko utrudni A bywało tak z innymi dziewczynami, które już nie pracują u nas. A inny dział ma nabór na zastępstwo tylko co z tego jak ja już mam normalnie etat, więc nie cofnę się.
Eh wszystko przeciwko mnie się układa. Nawet nie mogę materiałów do VATu dostać, bo albo bardzo drogie albo nieaktualne, a aktualne zamówiłam, wydałam kasę i co? okazało się że wysyłka w marcu, a zero info na stronie, a ja potrzebuję leksykon na już Jakaś załamka normalnie. Osoba która mnie uczy też jest średnia.
W domu też kiepsko ostatnio. A szkoda gadać.
__________________
Life is too short 4 boring music and boring beer
netya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując