Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-01-29, 11:24   #414
Takion94
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 814
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XVI

Co do rozmów. To ja miałem jakoś końcem grudnia rozmowę z panią z HR, która dzwoniła do mnie w sprawie wysłanego prze ze mnie CV. I tak zacząłem się zastanawiać kiedy ja ostatnio CV wysłałem i sobie przypomniałem było to... we wrześniu 2019 rok, czyli po roku i 3 miesiącach od wysłania CV Pani z HR zadzwoniła
Z linkedin też miałem różne akcje. Czasami piszą do mnie rekruterzy i oferują pracę, która kompletnie nie jest związana z działką w której pracuje (choć Pani zaznaczyła, że dopasowali mój profil do oferty taa z pewnością ) bądź miejsce pracy jest na drugim końcu Polski mimo, że mam zaznaczone, że szukam tylko w swoim województwie i to w konkretnych miejscowościach. Raz napisał do mnie gościu, który przekręcił moje imię. Pewnie robił kopiuj-wklej i zapomniał zmienić
Tak z ciekawości co sądzicie o rekruterach, którzy od razu mówią "Cześć" i gadka na "ty". Uważacie, że to profesjonalne? Ja raz miałem taką sytuację odbieram telefon i słyszę "Cześć takion co u ciebie?". Początkowo myślałem, że to jakaś moja znajoma z uczelni czy coś a tutaj proszę rekruterka nie powiem, że mnie wtedy zatkało. Raczej wszyscy mówili "Witam/Dzień dobry." Chyba, że to jakaś nowa moda
Takion94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując