Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Panny młode 2023!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-02-03, 04:48   #32
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Panny młode 2023!

Cytat:
Napisane przez Sz05 Pokaż wiadomość
Niby podoba nam się ta sala, ale oferta jest trochę niezrozumiała. Mamy wątpliwość.

Podali cenę za alkohol (50 zł za butelkę 0,5). Dotyczy to wódki i wina, a niżej zapis, że nie ponosimy kosztów za POZOSTAŁY alkohol. Musimy to wyjaśnić, bo chcieliśmy kupić alkohol w hurtowni, bo jest taniej :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

No i chciałabym mieć w umowie zapis o ile maksymalnie mogą podnieść cenę za talerzyk. Niby słownie powiedzieli, że wzrosnąć może o max 10 złotych, ale wolałabym mieć to na piśmie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziwnie z tym alkoholem, chyba wolałabym kupić gdzieś w hurtowni czy gdzie indziej.
Z tym wzrostem cen to powinno być na umowie, bo potem mogą was skasować dużo więcej i im nie udowodnicie, że wcześnie mówili, że tylko 10zl [emoji53]
My wczoraj z TŻ rozmawialiśmy o salach i dużo odpadło, bo TŻ chce żeby otoczenie sali było ładne, czyli sale w mieście odpadają [emoji2] w sumie ma rację.
Mamy tak 3-4 sale z którymi chcemy się skontaktować i obejrzeć jak na razie. Do jednej TŻ ma dzwonić na dniach, bo jest tam duże obłożenie i się tego trochę obawiam[emoji55]
Napisałam też do kilku fotografów i kamerzystów (dobra, kilkunastu, ale już sporo odpadło [emoji1]). TŻ zgodził się na kamerzystę. Jedne fotograf też mnie zdziwił, bo mówił, że cena i szczegóły do dogadania w 2022, ja wolałabym zawrzeć to już w umowie, a nie potem na chwilę przed weselem wyskoczy mi z podwyżka [emoji6] no i możliwe, że zdecydujemy się na początkującą dziewczynę, jej zdjęcia mi się podobają, a cena jest na prawdę super. Przedział i tak jest spory, więc będzie się nad czym zastanawiać. A no i musimy zrobić w tym tygodniu listę gości [emoji2]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora