Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 58.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-02-04, 16:11   #4969
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 58.

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;88487201]Dzieki za odpowiedzi. chociaż nie rozwiązało to mojego dylematu [emoji6] rozmawiałam z mężem i on mi powiedział, ze to mój wybor.

Pracuje juz zdalnie ale mam możliwość tej samej pracy w biurze.

Największe plusy tej pracy zdalnej, ze nie zawsze muszę wykonać ja na juz. Mogę na spokojnie usiąść wieczorem, z rana i zrobic.
Nie muszę jeździć, nie muszę miec opiekunki dla dzieci

Minusy to dzieci które teraz nie chodza do szkoły. A maz ma 2 zmiany.


Jakbym zaczęła prace w biurze to zarobiłabym więcej. Jednak musiałabym miec opiekunkę dla dzieci.
Dojazd akurat to pikus. Daleko nie mam.



Wiem, ze dzieci sa duże ale w uk niestety nie moze dziecko pilnować dziecka. A młody jest za młody aby zostać w domu. Mogłabym miec nieprzyjemności z tym związane.[/QUOTE]

czyli generalnie dylemat rozbija się o to, że pracując w biurze zarabiałabyś więcej? bo jeśli tak to sprawa jest prosta. policz ile wydałabyś na opiekunkę i zobacz czy ten wydatek będzie mniejszy niż dodatkowe pieniądze. jeśli się okaże że więcej wydasz na opiekunkę niż zarobisz to chyba nie ma sensu przenosić się do biura.

chyba że problemem jest to, że chcesz dzieci przeszkadzają Ci w pracy i wolałabyś pracować w spokoju z biura. wtedy nadal zrobiłabym podliczenie ile wyniesie Cię opiekunka i przemyślała czy ewentualne koszty (zakładając że będą większe niż dodatkowa część wypłaty) są dla Ciebie do zniesienia.

ale osobiście, o ile dzieci nie doprowadzałyby mnie do szału, to zostałabym w domu na 3/4 etatu.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując