Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-02-09, 23:00   #454
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Coco Chanel6 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, mam pytanie. byłam na rozmowie rekrutacyjnej, kilka dni później zadzwonili do mnie i powiedzieli ze dostalam te prace oraz ze zapraszaja na spotkanie w celu omówienia warunków współpracy. jednak nigdzie nie padło zdanie ile bede zarabiać... moja koleżanka, która pracuje w Warszawie kilka lat, stwierdziła, ze powinni taka rzecz przekazac, a nie ze jade w ciemno i w sumie kazdy na mnie będzie patrzył i nie wyskocze nagle, ze to dla mnie zła stawka. co myślicie? praca w małym mieście... jestem zdesperowana ale tez niedoświadczona w tych rektutacjach... nie wiem co myśleć... koleżanka powiedziała, ze wiedzieli, ze i tak i tak wezme te robote.
Skoro zaprosili Cię na rozmowę w celu omówienia warunków współpracy to pewnie kwestie finansowe porusza na tej rozmowie, chociaż trochę to dziwne i śmierdzi ze już na pierwszej rozmowie nie zapytali Cię o oczekiwania, tak jakby z góry przyjęli że weźmiesz co dadzą. Quande dobrze napisała co mówić jak stawka nie będzie Ci odpowiadała

W poniedziałek mam videorozmowe rekrutacyjna. Mam zepsuta kamerkę i mikrofon w laptopie więc będę musiała zrobić to na telefonie. Strasznie się denerwuje, nie wiem czy trzymać ten telefon przed twarzą czy oprzec o coś...jakie wybrać tło i tak dalej.
Jak będzie najbardziej profesjonalnie? I czy będzie ok jak będę siedziala w kuchni (i będzie widać że to kuchnia)?
Nie brałam nigdy udziału w takiej rozmowie online :/
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując