Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-02-13, 11:58   #474
niezapominajka012
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 026
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Coco Chanel6 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie zauważyłam odpowiedzi na następnej stronie, pytali na rozmowie o widełki, powiedziałam że najniższa krajowa. Jestem zdesperowana i potrzebuję pieniędzy, jestem też w trudnej sytuacji życiowo, A poza tym byłaby to tak naprawdę moja druga praca i już popełniłam błąd bo poszłam na to spotkanie, kobieta zaproponowała mi stawkę 2 800 na okresie próbnym, stwierdziłam że nie ma co kombinować i że Biorę tą pracę Dopiero jak wróciłam do domu uświadomiłam sobie że nie zapytałam czy jest to stawka brutto czy netto wiem zachowanie słabe ale tak jak mówię nie mam doświadczenia w tych sprawach i mimo że zależy mi na zatrudnieniu to niestety Podejrzewam że jest to stawka brutto czyli bardzo mała wypłata dali mi skierowanie na badania i za 2 tygodnie mam się zgłosić z tymi badaniami na podpisanie umowy jednocześnie to pierwszy dzień pracy i zastanawiam się co zrobić czy spróbować dowiedzieć się czy to jest brutto czy netto Choć wydaje mi się że byłoby to słabe zrezygnować czy wypadałoby Tak jestem jak dziecko We mgle Proszę o wyrozumiałość

Z mojego doświadczenia zawsze podają brutto więc moim zdaniem nie ma po co dzwonić


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Never give up
niezapominajka012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując