Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Luty 2021 cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-02-17, 09:38   #4870
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Mamy Luty 2021 cz.IV

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
W niedzielę zamówiliśmy ten test z Medgenu na SMA i właśnie kurier przywiózł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super! To pełna gotowość [emoji51]
Ja jeszcze czekam! Ale dziś ma być


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Mama była u mnie w pracy wczoraj (po rzeczy się siebie, a nie że tak specjalnie poszła ) i mówiła, że z porodem cisza. Dziś sms od kierowniczki "jak się czujesz?".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Haha, u mnie kolejna wiadomość na mesendzerze "jak samopoczucie?" [emoji23][emoji23][emoji849]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Paula, Akto, u mnie to samo. Cholery dostaję! Niby miłe, niby z troski, ale... samopoczucie już do dupy, wk*rw rośnie, mogliby się wszyscy odwalić


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Cytat:
Napisane przez paula1456 Pokaż wiadomość
Hahaha [emoji28][emoji28][emoji28]
A juz myslalam, ze w tym wątku wszystkie urodzimy [emoji16][emoji16][emoji16]

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

Są na to duże szanse, juz nie będzie innego wyjścia [emoji1787][emoji1787][emoji1787]

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Moja mama tez mnie wczoraj pocieszala, ze jej tylko wody odeszly, miala indukcje i podawana oksy i ze potem szybko poszło. Więc moze faktycznie nie ma się czym martwic i stresowac az tak. W sumie jak się zacznie to i tak nic nie poradzimy i będzie nam juz wszystko jedno aby tylko jak najszybciej dziecko się urodzilo

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

Tłumy [emoji23][emoji23][emoji23]

I trzymajmy się tego, co mówią Larysa i Twoja mama [emoji51][emoji1317]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora