Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - pochodzenie w Polsce to podstawa :(
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-02-17, 09:56   #38
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: pochodzenie w Polsce to podstawa :(

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;88517606]Nie wiem, czy na całym Śląsku. W moim mieście wygląda to tak: ludzie wchodzą do autobusu, kupują albo kasują bilet (jeśli mają miesięczny to nie). Zajmują miejsce siedzące, albo stojące. Tak sobie tam siedzą, jak autobus zbliża się do ich przystanku, to wstają, czekają przy drzwiach i potem wychodzą.
Jak jeździłam autobusami w Lublinie, to ludzie wchodzili, kręcili się po tym autobusie, gdzieś sobie siadali, za chwilę przesiadali się w inne miejsce, czasem potem w jeszcze inne, jakaś obca kobieta siedząca za mną zaczęła do mnie gadać o czymś, w ogóle obcy sobie ludzie rozmawiali ze sobą o czymś tam. U mnie tego nie ma.[/QUOTE]

Ciekawe . Zapytałam właśnie koleżankę z Lublina czy siedzi na miejscu czy się przesiada i odpisała, że ona nigdy nie siada tylko się kręci po autobusie. Ja z kolei mieszkam w centralnej Polsce i lubię się przesiadać kilka razy ale czuję się wtedy dziwnie, bo raczej o ile się inni przesiadają to najwyżej raz i chyba rzadko.
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."

Edytowane przez Dobranka
Czas edycji: 2021-02-17 o 10:00
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując