Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grono do zmotywowania się i dbania o siebie podczas pracy zdalnej
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-02-20, 15:14   #20
theorema
Zadomowienie
 
Avatar theorema
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 674
Dot.: Grono do zmotywowania się i dbania o siebie podczas pracy zdalnej

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88525076]Mnie olejowanie kompletnie nie służy, a też mam przetłuszczające się i cienkie włosy (i niskoporowate). No nie, po wszelkich olejach moje włosy są oklapniete i jakby gumowate. Jedynie raz-dwa razy w tygodniu wcieram w sama skórę głowy olejek Sesa, ale raczej nie zauważyłam jakichś efektów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

U mnie Sesa na skórę też nie pomaga, jedynie nieco nabłyszcza włosy. I zostawia zapach...Za to po Vatice miałam wysyp baby hair i zagęściły mi się włosy po kilku miesiącach - tylko jak przestałam to znów stały się cienkie i wypadały.

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam ostatnio szampon i odżywkę z OnlyBio, ale jeszcze czekają w kolejce na użycie. Chciałabym więcej uwagi poświęcić włosom. Olejowania nigdy nie próbowałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zastanawiam się właśnie nad peelingiem do skóry głowy z Only Bio, bardzo lubię ich płyny micelarne i środki czystości, teraz widzę że mają duuużo produktów do włosów nowych.

Wczoraj używałam guasha do masażu i rollera, całkiem przyjemne uczucie. Wzięłam sobie jeszcze balsam do demakijażu z Fluff o zapachu migdałów i malin, to pachnie jak ciastka .
theorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując