Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co robicie na obiad? część XX.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-02-26, 10:26   #1377
Knife_Girl
Piekielnie Ubrunetowiona
 
Avatar Knife_Girl
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: świętokrzyskie ~> k. tego Miasta Cudów
Wiadomości: 6 824
Dot.: Co robicie na obiad? część XX.

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Baardzo apetyczne. Oj biedna kotka. Zdrówka dla niej

U mnie dziś kotlety siekane z kurczaka, z matką, i warzywami. Odrobina sera, i majonezu. Wszystko jest dla ludzi haha. Do tego ja ziemniaki same, bez niczego, reszta z łyżka masła o jogurtem. Surówka to moja z pora prosto ogródka, z jabłkiem i marchewka. Uwielbiamy ją

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Pelagia_W Pokaż wiadomość
To ten przepis https://picantecooking.com/pl/recipe...ase_id=3096359
Ja wodę po ogórkach mam zawsze tzn. jak mi się kończą ogórki to tę wodę przecedzam co czystego słoika. Robię zupę ogórkową dość regularnie, a TŻ lubi mega kwaśną więc taki zapas bardzo się przydaje


Burgery wyglądają bosko!
Głaski dla kotki


Super!


Ale przygoda ciekawe, że nie ma żadnych namiarów gdzie można zadzwonić i sytuację wyjaśnić?
Pamiętam jak kilka lat temu na weselu u znajomych cukiernia pomyliła torty...


Ale fajna zupa

U nas wczoraj był gulasz wołowy, taki zwyklak tylko z cebulą, czosnkiem i przyprawami. Do tego kasza gryczana i buraczki z papryką od Imperfecty.
Dziś resztki - ja kluski z łososiem, TŻ gulasz.

Dzięki dziewczyny Na szczęście to tylko wirusowe zapalenie gardła. Dostała już leki a jutro mamy przyjechać na kontrolę. Apetytu całe szczęście nie straciła tylko może troszkę mniej nosi ją po domu



Kotleciki i gulasz pycha!


Narobiłyście mi apetytu na zupę ogórkową, ale musi poczekać na swoją kolej, bo jutro będę barszcz biały gotowała.



Dziś coś zamawianego będzie. Albo makaron smażony z wołowiną, albo sushi... a może kebab?

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Pelagia kluski wygladaja cudownie! Zjadłabym takie ze smakiem
Co do wody z ogórków kiszonych to dawno dawno temu spotkałam sie z przepisem zeby dodać do zupy klopsoowej. Raz zrobiłam i faktycznie dało to sporo smaku! Bo ogolnei to u mnie w domu dodawało sie do klopsowki troche octu...
Jednak z mężem juz tak przywykliśmy ze nie dodaje tam nic zadnego kwasidla i tak nam ta zupa najlepiej smakuje l jednak do jakiejs innej zupy pewnie swietnie by podkreśliło smak!




Nigdy nie słyszałam! Bardzo fajny pomysł! Musze wypróbować!



Łaaa ale Burger . Pysznie!

Słuchajcie zamówilam wczoraj na dowóz jedzenie z marketu. Wybrałam dostawę na 19-21wieczor. Przywieźli dopiero po 21. Przysypialismy z mężem ale jak ro wiecie dostawa do hotelu wiec maz musiał to wsyztsko przywieść wielkim wózkiem na 8sme piętro
I jak zaczęliśmy to wszystko rozpakowywać to sie okazało ze dostalismy cztery torby zakupów dla kogos innego . Tz chciał do nic dodzwonić sie ale nie dali ani numeru ani nic. No wiec mam te zakupy bo to tez jakies mrożonki .
No nic otworzyłam dzis ich mieszankę gofrową i zrobiłam małemu gofry w naszym grillu. Bardzo smaczne wyszły. Nie wiem czy beda tego szukac czy jak...



No niezła przygoda Dziwne, że nie podają żadnego kontaktu telefonicznego. Jednym słowem - dostaliście gratisy

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

A wiecie, że dziś jest Dzień Pozdrawiania Blondynek? Ja nie miałam pojęcia, dopóki kolega nie przesłał mi pozdrowień


A zatem pozdrowienia dla wszystkich blondynek
__________________
He's mine!

- A ty kto? - Dobra wróżka
- A czemu z siekierą?- A widzisz, jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

www.miauczykotek.pl
Knife_Girl jest offline Zgłoś do moderatora