Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie sierpniowe 2020 cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-03-02, 17:25   #1158
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez asiaczek Pokaż wiadomość
Hej. A u nas Ignaś kończy powoli już trzeci z kolei antybiotyk. Najpierw dostał jeden, następny- po kilku dniach, po pogorszeniu ,a w zeszłą środę zaczął gorączkować. Chciałam zrobić crp ale w przychodni odradzili bo był w trakcie brania antybiotyku. Lekarz dał skierowanie do szpitala żeby tam nam zrobili badania, ale doskonałe już wiem ile godzin siedzi się w izbie przyjęć narażając na kolejne choroby, więc najpierw skonsultowaliśmy się prywatnie z lekarką, która go aktualnie leczyła i dała na wszelki wypadek kolejny antybiotyk, nie wiedząc dokładnie skąd ta gorączka [emoji17]. A po trzech dobach temperatura spadła, pojawiła się wysypka, więc to chyba trzydniówka. Do tego Ignaś jest humorzasty i gorzej je. Chyba to wina ząbków, ale nie mam pewności czy to to, a jestem tak już zestresowana tym wszystkim, że obstawiam wszystko.
Starsze dzieci już skończyły swoje antybiotyki i jest lepiej. Mam nadzieję, że wraz z wiosną to wszystko się uspokoi i wreszcie wyjdziemy na prostą, bo naprawdę ostatnio mieliśmy szpital w domu, inhalator prawie non stop był w użytku [emoji17].
Muszę jeszcze umówić Ignasia do jakiegoś dobrego pulmonologa, bo prawdopodobnie ma astmę wczesnodziecięcą. Przez to wszystko mniej się skupiam na starszakach, które się nudzą w domu, i na rozwoju motorycznym Ignasia, ale wydaje mi się, że mimo wszystko w swoim dość wolnym tempie osiąga poszczególne umiejętności.



Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Oj współczuję [emoji17] dużo zdrówka!

U nas nocki ostatnio jakieś lepsze. Hania budzi się zdecydowanie rzadziej. Za to w ciągu dnia ciągle jęczy...

Teraz jeszcze starsza przyszła z przedszkola z kaszlem i gorączka [emoji849]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując