Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy wrześniowe 2021
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-03-04, 11:46   #1417
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez tlenekcynku Pokaż wiadomość
Sale girl, trzymam tez kciuki daj nam znać bo będziemy ciekawe [emoji4]

Ja z nudów przeglądam vinted, widzę że są popularne wystawiane takie paki ubranek po bobasach, na konkretne rozmiary. Może sobie takie zamówię, żeby mieć jakiś zapas ubranek bazowych korzystacie z vinted/Olx? Oczywiście nic nie kupuje póki nie poznam płci [emoji16] myślę że jeszcze miesiąc minimum.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wygodna byłaby taka paka, ale oficjalnie trzymamy się wersji, że się nie dowiadujemy, co będzie (chociaż przypadkiem się dowiedzieliśmy [emoji28]), a one są przeważnie bardzo mocno dziewczęce/chłopięce). Jakby bardziej neutralne się trafiały, to pewnie bym coś wzięła.

Ale też nie rozpędzamy się w kwestii ubranek, szwagierka rodzi teraz w marcu i zakładam, że trochę "spadkowych" nam się dostanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Czy któraś z Was też ma ciągle niskie ciśnienie? Przy większości pomiarów mam skurczowe poniżej 100 (w porywach do 110), rozkurczowe przeważnie 55-65, ale wczoraj wieczorem było i poniżej 50... I przez większość czasu jest znośnie, ale dziś się czuję paskudnie, od rana zawroty i ból głowy [emoji24]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując