Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-03-05, 10:46   #2355
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 249
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Ja ostatnio nie mam weny pisać i głównie podczytuję. 13 dni do to :/ chciałabym urodzić w terminie...
Cytat:
Napisane przez whimxx Pokaż wiadomość
Persefonia, dawaj znać, co postanowiłaś

Romcia, super, że piszesz! Laktacja na pewno się rozkręci, a ze stanem fizycznym u Ciebie na pewno też z dnia na dzień będzie lepiej.
Fajnie, że piszesz o reakcji pieska, mnie to zawsze tak mocno interesuje Ciekawe jak będzie się sytuacja rozwijała dalej!

PaniAuto, wlasnie tez mialam pisac, że jestem ciekawa, jak u Was zareaguje na Rafała Współczuję zmęczenia, ale super, że z młodym już lepiej. Niedługo będziecie w domku na pewno.
Co do torbieli, to wiadomo, że każda jest inna ale tylko tak jak co: też mam od życia płodowego (torbiel pajęczynówki) co kilka lat ją sprawdzam i absulutnie nic się z nią nie dzieje.

PaniSmith, no to też jestem ciekawa jak u Ciebie wyjdzie - oby tak, jak ze szkolenia Ale to chyba będziecie potrzebowali też kogoś do pomocy, nie? W sensie, ktoś musi iść z waszym futrem na spacer, jak będziecie przyjeżdzać do domu? Jestem strasznie ciekawa reakcji, no za około tydzień się już dowiesz

Majkela - aaaaa, to wszystko jasne W takim razie oby się wykluł do soboty!


Mój kocurek znalazł swoje nowe, ulubione łóżko - czyli przewijak [emoji14] Ale chociaż dzięki temu stracił zainteresowanie dostawką.

Btw, z cyklu "rozterki z TŻ-tami" - ja wczoraj: zrobiłam sobie i TŻ śniadanie, obiad i jeszcze deser, pouczyłam się tego co miałam, powpisywałam jakieś jadłospisy do bazy którą robię, wypakowałam zmywarkę, byłam z kotem na spacerze, zrobiłam i powiesiłam pranie. A dzisiaj rano słyszę: "no dzień dobry, co tam masz dzisiaj w planach? Bo wczoraj chyba jakoś mało produktywna byłaś, nie?" ........... [kaplica]
O ho, zaczyna się. Mam nadzieję, że twoja odpowiedź była zdecydowana. Mój codziennie rano pyta młodą, czy wychodzi dzisiaj, bo on chce mieć trochę wolnego, biedny nie wie, co na co zamienia
Cytat:
Napisane przez PaniAuto Pokaż wiadomość
Eh nie wyjdziemy dzisiaj mały dostał żółtaczki i trafił pod lampe do inkubatora znów będę mogła chodzić tylko na niego popatrzeć. Jutro wieczorem najwcześniej będzie mógł do mnie wrócić a wyjdziemy w poniedziałek jak dobrze zejdzie żółtaczka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przykro mi, ale może lepiej zostać w szpitalu niż jakby wyszło w domu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fufka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując