Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-03-05, 18:38   #2380
Kiwi_898
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 242
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Roma1987 Pokaż wiadomość
Ach Ci TZ...

Bilans po pierwszej nocy w domu [emoji14]

Awantury -2

pierwsza jak TZ przewijał i ja taka kuśtykająca obolała i na maksa powolna mu wszystko podawałam a on się niecierpliwił na mnie ze nie ten rozmiar pieluszki tetrowej, daj mi mniejsza, ta zabierz, po co mi dwie, a tamta po co schowalas

Chciałam pomoc ale po tym się wk... na maksa popłakałam się i wyszłam, niech ogarnie gdzie co jest

Druga awanti zrobił mi zdjęcie jak siedzę taka rozmemlana z małym na brzuchu i wysłał zdjęcie swojej siostrze, po wszystkim się dowiedziałam ze nie mam poczucia humoru i ze to moje hormony, rozwód wisi w powietrzu



Małego męczą gazy, termoforek mr b pomaga na razie, tu była awanti nr 3 bo TZ nawet nie chciał spróbować, (mały ryk od 5 minut) ze on ceni minimalizm bo jak za dużo rzeczy to sie używa to ciężko pamiętać żeby potem ten termoforek ogrzać

Zwleklam sie i sama mu włożyłam do spiworka, pomogło od razu, trzymajcie mnie....

Potem w nocy już nie wstawałam, protest pomógł, dziś rano dotarło ze macierzyński to nie odpoczynek i ze samotne matki to jakieś superbohaterki

Kto by pomyślał ze tak szybko Stary załapie :p
Dobrze, nie daj się!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------

Cytat:
Napisane przez stookrotka1991 Pokaż wiadomość
Dokładnie... Ehh mam czasem wrażenie że są o wiele mniej wytrzymali niż my.

To która kolejna rodzi [emoji8] dziewczyny czas na jakieś nowe bobo [emoji18]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Życie pokazuje że to nie tylko wrażenie [emoji16]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwi_898 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując