Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Luty 2021 cz.V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-03-09, 10:09   #1511
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.V

Cytat:
Napisane przez CharlotteSK Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

Ogólnie jestesmy w szpitalu 9 dni. Ja dzisiaj zauważyłam ze mała ma jakiś rumień/wysypkę wiec poszłam zapytać pediatry bo się wystraszyłam ze to jakaś reakcja na ten antybiotyk i ze nas nie wypuszcza znowu. Z całej tej bezsilności to się aż poryczalam i lekarka się mnie zapytała czy potrzebuje pomocy psychologa (to akurat było OK) i ze ja za bardzo panikuje i ze po wyjściu ze szpitala osiwieje po tygodniu bo będę każdy pryszcz u dziecka przezywać [emoji2356]
Poczułam się potraktowana jak histeryczka a prawda jest taka ze jestem po prostu zmeczona. Najpierw ciezki porod, anemia, zajmowanie się dzieckiem samej bo przecież nikt mi go nie poda nawet. Czuje się jakbym sama nie mogła dojść do siebie i nabrać sił bo wszystko musiałam przekierować na zajmowanie się małą. Do tego ta szpitalna rzeczywistość, szpitalna dieta, prysznic w klapkach i chodzenie calymi dniami w koszuli nocnej wypranej w zlewie. O ile położne w szpitalu są super, ginekolodzy tez, to pediatrzy to jakaś masakra, zero empatii dla młodych matek.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
W takim razie tym lepiej, że już dzisiaj idziesz do domu. Odżyjesz psychicznie
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując