Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Luty 2021 cz.V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-03-09, 13:29   #1530
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.V

Cytat:
Napisane przez monika 1985 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczy
Kurcze mam nadzieję że dobrze zacytowałam was wszystkie ,bo już wyszłam z wprawy ,dawno nie udzielałam się na forum
Otóż jestem mamą po raz trzeci , mam już syna z 2015 i drugiego z 2017 ,teraz 7 stycznia urodziła się córcia , termin miałam na 22 styczeń ale ze względu na to że mam zrealizowany konflikt serologiczny to ciąża została rozwiązana wcześniej
Ogólnie ciężki powrót znowu do niemowlaka nie powiem ,myślałam że przy trzecim to już łatwizna no ale niestety , czekam aż mala podrośnie bo ma razie każdy dzień to przetrwanie
OOo widzę kolejna mama trójki widzę u ciebie male odstępy wiekowe, wiec szacunek na wstępie[emoji106]ja niewyszlam z pieluch wiec to żadna różnica z tym ze tamte były grzeczne znosne ta jest ich odwrotnością przez co czuje się jak pierworodka[emoji85][emoji85][emoji85]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

Boooze robi mi się zapalenie ucha w drugim uchu🥺🥺ledwo wyszlam z jednego🤦🏻☠♀

Mała po szczepieniu ale żałuje ze TŻ z nią jechał bo ja bym się o wszystko wypytala a on to pojechał powiedział ze wszystko ok i tyle[emoji849]nawwt nie zwrócił uwagi ze mała spadła z wagi🤦🏻☠♀w domu dopiero go uświadomiłam ehh... No ale ryku podobno było co niemiara[emoji85]teraz odsypia maleńka a ja juz mam przygotowany pedicetamol żeby je podać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując