Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Luty 2021 cz.V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-03-11, 09:05   #1639
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.V

Cytat:
Napisane przez faithworkswonders Pokaż wiadomość
U nas mały śpi w dzień na dole w kołysce, a w nocy w lozeczku. Są noce ze budiz się co 2,5h, a są też noce ze wstaje do niego co 40 minut.

Młodsza córka spala z nami, bo też kp. Nie dało się jej odzwyczaić. Nie spała w ogóle w swoim lozeczku. Nawet w dzień na drzemk jak już była dość duża [emoji24] spala w dzień na narożniku. Oduczyła się dopiero jak ja Bartus poprosił żeby spala z nim. Ale to Ika miała już ponad 2 lata [emoji1751][emoji879][emoji3601][emoji1751][emoji879][emoji3601]

Dlatego ja wolę wstawać co te 40 minut niż znowu mieć taki cyrk na kółkach. Skąd wzięłaś deklaracje? Bo ja też muszę złożyć, bo męczy mnie to. Muszę czekać na listonosza, a potem jechać wpłacić na konto [emoji1751][emoji879][emoji3601]Właśnie miałam pisać o takiej ala dostawce z łóżeczka [emoji16]U nas prawie wcale. No chyba że tylek przez spodnie mu powacham to ja już wiem że kupa, ale dla tz nic nie czuć i tak [emoji16][emoji1751][emoji879][emoji3601]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jest na zus pue w katalogu usług elektronicznych.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

Cytat:
Napisane przez marga_zg Pokaż wiadomość
Hej!
Ja śpię z moim w łóżku bo jest nieodkladalny a nawet spiąć ze mną się często budzi...

I mam do Was pytanie w temacie kup maluchów[emoji85] czy one śmierdzą? U mojego tak i zastanawiam się czy to normalne, jak go biorę od razu czuję że ma kupę.

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka
Tak. Siki też czuje[emoji23]

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując