Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-03-12, 16:56   #1093
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Ja też w lato lubię taki zestaw (biała koszulka albo nawet crop top) i dżinsowe szorty. Uważam, że jako SN bardzo dobrze w tym wyglądam, może nie teraz, bo chcę zrzucić parę kilo. Np. uważam, że Scarlett wspaniale wygląda w tym zestawie: https://i.pinimg.com/originals/4c/44...97fac9e691.jpg.

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
Hmm... nie wiem czy dobrze rozumiem. Generalnie cokolwiek tej dlugosci jesli jest luzne lub lekko oversizeowe wyglada na mnie niezle, bo rownowazy biodra a jednoczesnie podkresla talie.
Jesli natomiast jest obcisle, to juz zle, bo gora jest mala, a dol duzy. To samo z tymi bolerkami sprzed 15 lat.
Moim zdaniem najlepiej wygladam w dlugich, rozcietych z przodu cardiganach, ktore okalaja bioda i je optycznie chowaja. Jednoczesnie robia mi linie pionowa, zabieraja ciezar z bioder i wydaje mi sie ze wygladam dzieki temu lzej. To samo z okryciami wierzchnimi, najlepiej mi w plaszczach do kolan (ostatnie zdjecie).

Najwiecej komplementow zbieram gdy zaloze spodnie typu palazzo, lub lekkie dzwony z wysokim stanem. Nawet jesli zaloze je do luznej gory. A to mi sie chyba kloci z SG...
Cos takiego jak z zalaczniku 1 i 2 zdjecie.
Nie chcę być tutaj niemiła, bo źle nie wyglądasz w tych stylizacjach, ale moim zdaniem - gdybyś chciała na próbę zainspirować się stylem SG - to mogłabyś wydobyć więcej. Masz ogólnie ładną sylwetkę, więc w wielu ubraniach będziesz wyglądać dobrze, ale nie jestem przekonana, czy te zestawienia są takie naj naj dla Ciebie.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując