Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-03-12, 18:10   #1097
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja tak naprawdę nie wiem, czy te stylówki pasują, bo dla mnie ostatecznym miernikiem pasowania jest to, co dany outfit robi z twarzą. Ale to moje osobiste podejście.
I też mam wrażenie, że ta pierwsza jest ok, myślę, że Soft Natural albo Soft Dramatic może by w niej nieźle wyglądał, nie jestem pewna co z Soft Classic. Głównie przez to, że linie ciała nie są całkiem zakryte, jest podkreślona talia.

Mnie nie dziwią ciągoty do takiego zrelaksowanego stylu, sama to przerabiałam. Jest to wygodne, modne od kilku dekad, nie trzeba się naszukać, bo pełno jest marek, które takie ciuchy mają, ma w sobie urok niewymuszonej nonszalancji. Pytanie tylko, czy to na pewno to.
Komplementy od innych brałabym z pewną dozą ostrożności, bo ludzie często komentują sam ciuch, jeśli jest w ich guście.

No i jeszcze co do tej gruszki, to nie rozumiem dlaczego posiadanie szerokich bioder jest uważane za wadę, którą trzeba maskować.

A jeszcze co do Scarlet, to oglądałam ostatnio Marriage Story (połowę, bo mnie wynudziło) i się zastanawiałam, czy celowo ją oszpecili wpychając w te krótkie włosy i uniseksowe ciuchy KLIK.
Jak wiesz, ja też uważam, że ważne jest, jak strój komponuje się z twarzą, ale po prostu w tych stylizacjach abiblabla widzę raczej ukrywanie sylwetki niż jej eksponowanie. Nadal to wygląda fajnie według mnie, ale po prostu jak zobaczyłam bardziej "roznegliżowane" zdjęcie, to tak mi się wydaje, że figura jest zakryta w tych stylizacjach i fajnie byłoby po prostu podkreślić takie biodra i proporcje między biodrami a talią - a nie je zakrywać.

No co do Scarlett, to ona stanowi idealny przykład na to, że krótkie fryzury nie są dla SN; moim zdaniem wygląda po prostu źle w takiej fryzurze i jeszcze w takich męskich stylizacjach, to już w ogóle, cały jej urok znika. Nie wiem, czemu ją tak ustylizowali do tego filmu, ale to też takie moje przeczucie, bo nie jest poparte faktami, że zdecydowała się na taki wygląd z uwagi na to, że dużo się o niej mówiło jako o seksbombie, zwracało uwagę na jej wygląd. A jednak uważam ją za bardzo dobrą aktorkę, więc może chciała, żeby publika bardziej zwróciła uwagę na inne elementy niż to, jak wygląda. Sama też tak mam przy tym typie, że uważam, że często wyglądam seksualnie wbrew swojej intencji.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując