Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-03-14, 12:38   #2616
Justysia2203
Wtajemniczenie
 
Avatar Justysia2203
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 790
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez PaniAuto Pokaż wiadomość
Dzięki, teraz już lepiej. Musieliśmy go nakarmić z butelki bo nie chciał jeść z piersi. Nie wiem czy był tak zmęczony płaczem czy już tak głodny.

Ze smoczków mamy mam 0 a butelki a avent 0. Jestem zadowolona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No może już nie miał siły ssać z piersi [emoji848]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Fufka Pokaż wiadomość
To, że on ma zawsze czas to w genach dostał ale spoko, ja w końcu po tygodniu albo ciut dłużej namówiłam TŻ żeby mi 2 deseczki przyciął, 5 min roboty, w tym moje oklejenie i szlifowanie, bo to by było za dużo

Justysia, kurczak ale wam się teraz zakręciło, bardzo nie fajnie z tym żłobkiem, ale może uda się umówić, żeby przejść na pół etatu albo żebyście do czasu żłobka mogli chodzić na stałe zmiany i się mijać, opiekować małą na zmianę, chociaż to byłoby trudne fizycznie i psychicznie

AnnLady czas szybko leci, zaraz wam się zaczną skoki rozwojowe i ząbki a my dopiero bedziemy wychodzić ze szpitala 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podobno są tu jakieś żłobki tymczasowe więc to by była jakaś opcja no i ja wtedy musiałabym przejść tylko na zmiany dzienne i jest jeszcze opcja że jedno z nas pracowałoby tylko na weekendy. No nic zobaczymy we wtorek co w biurze powiedzą bo my możemy planować a co oni zadecydują to już inna sprawa.
Pierwszy skok jest w 4-5tyg? Dobrze pamiętam? [emoji16]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justysia2203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując