Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Listopadowe Mamy-2021!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-03-16, 14:41   #87
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Cytat:
Napisane przez malamii1990 Pokaż wiadomość
Ja dziś 5+2, i o 17 mam wizytę, udalo mi się zalapać, idę bo plamienie mi nie daje spokoju, i tylko sie denerwuję przez nie [emoji849]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I dobrze, mam nadzieję, że się uspokoisz.

Cytat:
Napisane przez chiare Pokaż wiadomość
6t+6d czyli 7? Zaraz 8 7 tc

Jestem po wizycie jest serduszko [emoji173]️ ale nie słyszałam, tylko widziałam jak bije [emoji173]️ fasolka ma 6mm. Następna wizyta za 3 tygodnie, nie wiem jak wytrzymam [emoji85] termin tak jak wyliczyłam, 3.11. będę pierwsza? [emoji52][emoji16]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zazdro

Cytat:
Napisane przez czarovnicaa Pokaż wiadomość
No więc tak, ginekolog zapytał o termin ostatniej miesiączki, zrobił usg dopochwowe i przepisał Femibion - macie o nim jakieś opinie?
Na usg było widać malutki pęcherzyk 🥰 Taka mała, czarna kuleczka, a już czuję, że ją kocham [emoji173] Ale z wizyty to w sumie tyle, faktycznie stwierdził, że to wczesna ciąża. Następna wizytę wyznaczył na za tydzień, może wtedy coś więcej powie bo dziś był niekoniecznie rozmowny [emoji2] Chyba jeszcze nie miał o czym gadać, chociaż ja mam już tyle pytań, mogłabym mówić o dzidzi i mówić. Ogółem okej, tylko wizyta trwała jakieś maks 10 min, może następnym razem usiądzie i coś podpyta, powie.

A jak się czujecie dziewczyny? Doszły nowe objawy czy może bez zmian? [emoji4]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No i fajnie Za tydzień - dwa na pewno będzie więcej widać.

Ogólnie czuję się coraz gorzej, ale nie zauważyłam, żeby doszły jakieś super widoczne objawy. Wciąż nie chociaż jakieś tam lekkie mdłości mam czasami. Ale spać to bym mogła na stojąco.
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora