Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Luty 2021 cz.V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-03-17, 14:12   #2087
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.V

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
My nawet nie próbowaliśmy jeszcze zakładać tych body przez głowę. [emoji85] Mamy kilka kopertowych, a w sumie najwięcej to w pajace ubieramy, pierzemy i znów to samo zakładamy. Jedno ubranko, noga noga, ręka, ręka, napy i bobas ubrany.
W ogóle to tych ubranek na 56 to chyba z 3/4 nawet nie założył i już nie założy, ale nie żal mi, bo nie wydałam dużo kasy na ciuszki. Muszę zrobić porządki w jego garderobie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

A właśnie - jak liczycie kiedy dziecko jadło? Np. przystawiam go o 11, skończył jeść o 12 i potem znów startuje o 14. To to są 3h czy 2h między karmieniami?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Teoretycznie od rozpoczęcia karmienia się liczy. Tak na szkole rodzenia mówili. Ale ja akurat liczę od zakończenia. Raz że moja je bardzo często co godzinę a co trzy rzadko. A dwa raczej zje i nie wisi długo na cycu.
Cytat:
Napisane przez Luzia Pokaż wiadomość
Czytałam że liczy się od godz rozpoczęcia, nie zakończenia karmienia

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
Tak na szkole rodzenia mowili.
Cytat:
Napisane przez echme Pokaż wiadomość
Niech zdradzi technikę [emoji1374][emoji1374]


Do mam kp: czy karmienie sprawia Wam przyjemność? Bo jeszcze w ciąży czytałam że to takie wspaniałe karmić piersią i często samym matkom jest ciężko zrezygnować z karmienia bo to dla nich takie ważne. My jesteśmy głównie na mm, małą tylko dokarmiam kp bo widzę że potrzebuje ale nie sprawia mi to przyjemności. Robię to bo muszę właściwie.
Przy pierwszej córce miałam czas tylko dla niej więc lubiłam ten czas. Można było usiąść i odpocząć [emoji16]
Teraz jakoś mniej bo jednak wiem, że starsza też mnie potrzebuje i nie mam możliwości żeby młodsza na mnie wisiała całe dnie. Choć wiadomo, że to nie ja decyduje o tym [emoji1787]
Ale ogólnie lubię karmić [emoji846]

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując