Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-04-02, 20:23   #1428
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
No niby tak. Lato tez jest zimne rozumiem? Mysle ze z czarnym szalikiem tak. Mam czarny. Tylko wiadomo pozniej zdejmujesz i wygladasz srednio. Ten sweterek ma tez delikatna koronke. Taki slodki i grzeczny. Naprawde wygladalam mdlo i na chora. W granacie siebie bardzo lubie. Duzo mam tez granatowych koszulek bo ja w sumie mam bardziej sportowy styl koszulka, jeansy a czesto i dresy adidasy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zima i lato są zimne. Jesień i wiosna są ciepłe. Tu dla przykładu ciemna jesień kontra ciemna zima.

Właśnie chodzi o to, żeby ten szalik był elegancki i żebyś go nie musiała zdejmować. Ja zimą tak siedzę w biurze. W czarnej bluzeczce, marynarce i jakimś oczoj...bnym szaliku pod szyją. I ten szalik robi za ozdobę. Takie szaliki to dla mnie wybawienie jak nie chcę wiecznie chodzić ubrana z góry na dół na czarno (mogę tak codziennie). Kupuję je jak gdzieś jadę, na jakiś straganach za grosze.

Albo zajrzyj tu na skojarzenia z naturą. https://yandex.ru/images/search?text...ii_teplii2.jpg
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując