Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Panny Młode 2021 cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-04-09, 09:45   #232
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
I tak zrobię. Na ciotce mi nie zależy żeby była. Wbite mam w to czy będzie czy nie. Inna ciocia powiedziała że będzie w kościele, ale na wesele nie przyjdzie raczej, ale oni faktycznie nigdzie nie chodzą po imprezach i w sumie nawet odwiedziny ograniczają więc jest to zrozumiałe. Może to będzie brzydkie z mojej strony ale babci zwrócę uwagę jak postępuje i powiem jej że mi przykro że chyba jakas baza tego wirusa jestem skoro do mnie się boi przychodzić, bo serio dla mnie to jest nie fer. A ja też muszę wiedzieć ile mniej więcej osób będzie a nie, że ona wpadnie 7 maja na pomysł że jednak będzie bo to nie są czasy, że się dostawia krzesełko i talerzyk i wszystko gra zresztą same wiecie

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Nie rozumiem w czym jesteś gorsza od jednego czy drugiego brata? że urodziny Twojej córki w grudniu są be, ale urodziny braci w styczniu i lutym cacy? wirus jest tylko w niektóre miesiące czy jak? no na logikę, przecież to jest śmieszne. Normalnie powiedz co Cię boli i tyle, a ma prawo, bo takie zachowanie jest dla mnie bardzo nie na miejscu.

Co do ciotki, która przyjdzie tylko na ślub, ale nigdzie nie chodzi i się izoluje - jasna sprawa. Miło z jej strony, że w ogóle odważy się przyjść na mszę. Dla ludzi, którzy się boją to duży krok. Nie mi oceniać. Ja mam inne podejście, ale szanuję tych którym spędza to sen z powiek. Najważniejsza jest konsekwencja i obranie działania. Albo siedzimy w domu i wychodzimy tylko w naprawdę szczególnych przypadkach, albo funkcjonujemy ostrożnie, ale jednak wychodzimy na różne spotkania. A nie kurde taki latawiec..
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując