Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mój partner nie chce ślubu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-04-11, 22:24   #69
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 319
Dot.: Mój partner nie chce ślubu

[1=f4dc90dff2e2b615c19266a 8122ebdaa1aaf3285_639bb50 290b9a;88636935]A mnie np w ogóle to nie dziwi. O ile ktoś nie ma mega parcia na zakładanie rodziny a związek jest okej bez większych problemów to dziwne właśnie byłyby rozkminy typu "dlaczego jeszcze nie jestem gotowy do oświadczyn". No jak nie ma problemów to nie szuka się ich na siłę. Ludzie pozostają w związkach z różnych przyczyn. Nie rozumiem tez jak niby ma się fakt do pozostawania w związku 10 lat i zakończenie go po tym czasie do lekkiego podejścia do życia? Jeżeli autorka za rok rozstała by się ze swoim partnerem to znaczy ze ja oszukał i lekko traktował ich znajomość?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Jak dla mnie, to w tej poprzedniej wypowiedzi chodziło bardziej o to, że ludzie "czując że to nie to", potrafią tworzyć związek przez dekadę albo i więcej z osobą, która traktuje ich z kolei jako tego jedynego na całe życie. Czujesz, że to tak naprawdę nie to, a mimo to nie zakończysz związku, czyli tak naprawdę marnujesz czas tej drugiej osobie. Możliwe, że z wygody, czekając aż trafi się ktoś lepszy.
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując