Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Urodziny w pracy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-04-15, 09:59   #82
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Urodziny w pracy

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
A ja serio nie rozumiem, w czym problem.
Ile razy w roku się zdarza, ze jakaś pracownica na macierzyńskim, wpadnie do pracy na 10 minut z dzieckiem?


Tym bardziej, ze bywa, ze taka matka musi do tej pacy wpaść i coś podpisać, bo np. po macierzyńskim zostaje jej urlop i chce go wykorzystać, a żeby to zrobić musi podpisać wniosek urlopowy.


Co komu przeszkadza, że wpadnie z dzieckiem, kotem, siatą zakupów czy babcią




Serio można powiedzieć: " no cześć jolka" i nawet tyłka od biurka nie ruszyć, nawet jak niby "szefowa woła podziwiać bąbelka".
Ej no bez jaj, praca to nie jest miejsce do przyprowadzania ani babci ani kota w celach zapoznawczych Mimo ze koty uwielbiam, to nadal uwazam ze to nie na miejscu. Babcia niestety tez
U mnie raz w pracy byla taka sytuacja, ze dziewczyna przyszla z dzieckiem podpisac wlasnie urlop, i nie widze w tym nic zlego ze przyszla z dzieckiem, skoro jest na macierzyskim to nie bedzie go przeciez zostawiac z niania. Przyszla, przywitala sie, podpisala co miala podpisac i poszla. Ale ja mowilam o zupelnie innych sytuacjach, takich jak opisanych tu wczesniej, ze ktos intencjonalnie idzie do pracy pokazac wspolpracownikom swoje dziecko, zamiast umowic sie na to po pracy. Praca to nie jest miejsce do organizowania spotkan do zapoznawania sie z wlasna rodzina. Ciagle nie uzyskalam odpowiedzi dlaczego nie zrobic tego poza praca?
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując