Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Toksyczna współpracowniczka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-04-16, 20:07   #3
AgnieszkaOliwia90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 45
Dot.: Toksyczna współpracowniczka

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Musisz mieć kontakt z tą osobą? Nie możesz zajmować się swoimi sprawami, swoimi klientami, a na nią nie zwracać uwagi?
Jeśli czujesz się niepewnie, to spytaj szefowej czy jest zadowolona z Twojej pracy i czy masz się o co martwić czy raczej możesz spokojnie wykonywać swoją pracę. To ważne dla Twojego zdrowia psychicznego w tym trudnym pandemicznym czasie itd.
Według mnie za dużo analizujesz i zwracasz uwagę na rzeczy, które możesz olać, nie są Ci do niczego potrzebne, a Twoja praca na tym nie ucierpi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niestety mam z nią ciągły kontakt.
Dotychczas tak było, że zajmowałam się sobą. Ale niestety widzę, że dużo moich klientek trafiło do niej(tak zostały zapisane przez recepcje-klientki które wiele razy były u mnie ale przychodzą mniej regularnie). A od ilości klientek zależy niestety moja wypłata. Mam dużo klientek więc nie jestem w stanie zapamiętać wszystkich nazwisk i sprawdzać tego na bieżąco. Dbam o swoje klientki, daje z siebie 100% chce żeby wróciły a później są zapisane do kogoś innego to demotywujące.
Analizuję dużo bo ta sytuacja mnie bardzo stresuje. Szefowa jest bardzo zadowolona z mojej pracy rozmawiałam już z nią na ten temat, mówi też, że ona widzi więcej niż my myślimy i mówi o niej, że ma "ciężki charakter" i tego nie zmienimy. Ale nic z tym nie robi.
AgnieszkaOliwia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując