Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-05-07, 11:07   #3509
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Ja mam tsh w normie, ale ogólnie mam doła, bo tyje bardzo. Najchętniej worek na siebie bym założyła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

u, wspolczuje masz jakis pomysl co mogloby pomoc?

Ja w listopadzie przytylam 1,5kg i nie schodzi. Tzn ostatnie dwa miesiace udalo mi sie zejsc z 56,7 na 56,1. Pomoglo mi jedzenie wiekszej ilosci warzyw i owocow (bo w zimie skandalicznie malo ich jadlam) i to, ze stosuje dlugie okno bez jedzenia pomiedzy ostatnim posilkiem a sniadaniem.
Chcialabym 54,5kg wazyc, ale tez bez glodzenia sie i caly czas liczę na to, ze samo zejdzie przy zdrowszym trybie życia
Ustawilam sobie limit na ten miesiac 3 dni ze slodyczami i 3 dni z alkoholem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
No niby norma do 4.2 No ale wynik jest podwyższony. U mnie z waga tez nie najlepiej. Nie tyje ale nie mogę schudnąć miałam 4kg po ciążowe zostało mi dwa ale idzie jak krew z nosa . Muszę zrobić dokładniejsze badania tarczycy bo złe się czuje boli mnie głowa mam okropnie sucha skore.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

masz racje, zeby zrobic badania. Oby udalo ci się uregulowac organizm.
Ostatnio rozmawialam z kolezanką i jej wyszla jakas choroba tarczycy (nie pamietam nazwy) i wlasnie miala bóle głowy. Myslala ze to zatoki, a okazalo sie ze tarczyca.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując