Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wiosna, Wiosna... Irenowa Wiosna!!! ~ 49
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-05-13, 16:17   #3517
gwiazdeczka26
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka26
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 18 113
Dot.: Wiosna, Wiosna... Irenowa Wiosna!!! ~ 49

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Jakoś tak samo przyszło. I lepiej mi z tym sumie. Poza tym przy tylu dzieciach wydatków jest tak wiele, że muszę ograniczać zakupy [emoji16] Ale fakt, że wolę spędzić ten czas rodzinnie, jakaś wycieczka itd zamiast chodzić po sklepach.

Wysłane z mojego ELS-NX9 przy użyciu Tapatalka

I prawidlowo [emoji4]

Cytat:
Napisane przez yyahyoo Pokaż wiadomość
Gwiazdka przytulam to tak jest, ze sie z czasem bardziej tęskni za domem...

Magu i znowu zakupy ekstra ta filizanka. A mazideł nakupowałas, ze ho ho

Magda ja bym sie zaszczepiła jednak przed ciążą. Wyobrażasz sobie siebie w ciązy i z covidem? bo ja nie wiem jak miałoby wtedy wyglądac leczenie...

Brzydu to miałas 2 dawki czy poprostu juz Ci po 1 uruchomili ten kod?

Ten przyjazd jest wyjatkowo sentymentalny. Moze dlatego, ze tak dlugo nie bylo mnie w domu. [emoji2368]

Tylko Jasia, szczepionka nie zostala przebadana czy ma jakies oddzialywanie na plodnosc... wiadomo, ze takich przypadkow nie da sie przetestowac.

Od lekarza wiem i kilka osob potwierdzilo, ze covid przez kilka mcy oslabia meskie nasienie... czy szczepionka ma podobny wplyw to juz nikt nie mowi.

[1=d76b7b62abc76003533437b a9b2c050aff719167_6124288 bc3b3b;88702427]Gosia, ale Kubulek będzię duży facet !


U nas leje. Przykleiłam trochę tych płytek winylowych. Szału nie ma, ale jest lepiej nić było. Skończę chyba jutro, jak nie będzie padać. A kwiatki na razie takie małe. Zobaczymy co z tego wyrośnie. Muszę jeszcze coś tam powkładać w te donice, żeby głąby się trzymały z daleka. Może takie owady wetknę jak na zdjęciach powyżej? Jeszcze pomyślę.
Załącznik 7748558
Załącznik 7748559
Załącznik 7748560
Załącznik 7748561[/QUOTE]


Moim zdaniem wyszlo swietnie! Zdecydowanie lepiej niz bylo.
Kwiatuszki sliczne [emoji4]
A klime moze mozna jakos zabudowac w formie stoliczka albo laweczki? Czy nie mozna tego zaslaniac?

Ja jeszcze przed pociagiem na szybko wybieralam rodzicom meble do salonu i farbe na sciane [emoji86] Teraz sie stresuje czy napewno dobry kolor wyjdzie.
Jakis taki bezowy. Na szczescie rodzice nie wybrzydzaja, wiec im bedzie wszystko jedno [emoji4]
__________________
Never stop trying. Never stop believing. Never give up.
gwiazdeczka26 jest offline Zgłoś do moderatora