Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 68
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-05-14, 09:07   #1964
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Thumbs down Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 68

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Cieszę się, że ktoś mnie rozumie.Przecież nie twierdzę, że można ludzi obrażać i komuś wytykać jakieś cechy wyglądu czy osobowości, ale chyba można jeszcze napisać ogólnie na forum, że coś uważam za obrzydliwe i odpychające. A jeśli nie to trzeba wtedy gryźć się w język również przy pisaniu o tandetnych weselach, klitkach w bloku czy zadupiach bez perspektyw, bo a nuż ktoś się obrazi.

Ja po prostu uważam, że teraz nic nikomu powiedzieć nie można, bo zaraz jesteś nietolerancyjna. Bo jak tak można, bo tylko trzeba sobie słodzić albo się nie odzywać wcale. Ja obracam się wśród ludzi, którzy mi pasują i którzy mają podobne podejście i poglądy jak ja, którzy się nie obrażają o byle co, przy których mogę powiedzieć, że coś mnie brzydzi. A tu napiszesz coś i zaraz fala hejtu jak tak można i że przecież wystarczy napisać inaczej. No to jak wystarczy to chyba wiadomo o co chodzi i po co guano burzę kręcić
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując