Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co robicie na obiad? część XX.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-05-15, 17:04   #2277
Pelagia_W
Wtajemniczenie
 
Avatar Pelagia_W
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 630
Dot.: Co robicie na obiad? część XX.

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Barszcz mi zawsze wychodzi mdły, nie wiem co robię nie tak
Ja dodaję morze majeranku, soku z cytryny i czosnku.
Dodatkowo także sporo tymianku, wędzone śliwki suszone, jabłko.
No i porządny wywar.
W sumie sporo tego, ale wszystko razem bardzo podbija smak buraków. Ale bolączką mojego barszczu jest to, że z gara rosołu i mnóstwa buraków ostatecznie wychodzi nieduży garnek

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Zapomniałam napisać co na obiad: szybki, częściowo z gotowców, ale nadal zdrowy - chlebki pita gotowe o dobrym składzie, falafel Well Well (bardzo lubię), sos na modłę Sphinxa ketchup, majonez i kumin i masa warzyw do tego.
Pyszności, myślałam ostatnio o czymś podobnym, ale TŻ protestuje, że za mało zwyczajnego jedzenia u nas

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Pelagia Piateczka! U mnie dzis tez pizza tylko domowa. Dwa dni ciasto w lodowce fermentuje.
I jak juz sie przyjęło Nachos night wczoraj . Wczoraj rowniez dostałam druga dawkę szczepionki i za dwa tygodnie moge sie pozbyć maseczek...
Ale kusisz tymi nachosami
Ja mam pierwszą dawkę w najbliższy piątek jakoś dotrwam, grunt, że mój tata już po obu, a TŻ po pierwszej. Głupio byłoby się zarazić tuż przed szczepionką. Z tego powodu zrezygnowałam w tym tygodniu z wernisażu wystawy. Jeszcze trochę wytrzymam

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
U mnie dziś na szybko, jak co sobotę
Ale apetyczna kiełba uwielbiam takie połączenie z ziemniakami

U nas dziś wreszcie naleśniki ze szpinakiem, pieczarkami i orzechami. Do tego szparagi podsmażane na maśle.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20210515_172349_725.jpg (189,3 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20210515_172349_747.jpg (131,1 KB, 44 załadowań)
Pelagia_W jest offline Zgłoś do moderatora