Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie sierpniowe 2020 cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-05-18, 12:32   #1972
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez dreaming_9004 Pokaż wiadomość

U mnie niestety infekcja zatok się rozwinęła, czuje się kiepsko. Czekam na teleporade. Obym małej nie zaraziła, bo starsza juz zasmarkana lekko...

Poza tym zapomnialam powiedzieć że druga noc w miarę dobra - spanie od 21 do północy, butla, spala do 3.30 butla i trochę jeczenia a potem znów do 7.00.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
:-( mi katar też dokucza, Oliwia woda pod nosem albo ode mnie albo zęby albo alergia- oby nie.

Super, może już swoje wymarudziła i teraz będzie tylko lepiej

Cytat:
Napisane przez baby blues Pokaż wiadomość
Ja się cały czas zastanawiam, co tu robić z tą moją Oliwcią. Kasowo małż nas utrzyma, ale boję się właśnie 'wypadnięcia' z rynku pracy, tym bardziej, że moje stanowisko jest bardzo dynamiczne (pracuję w marketingu). Z drugiej strony nie mam kompletnie nikogo, z kim mogłabym małą zostawić. Pozostaje niania, żłobka nie chcę, zresztą jak mała będzie chora to będę musiała brać od razu L4 na nią a w nowej pracy no to lipa [emoji30]
Ehhh ale wylazł trzeci ząbek [emoji7] ale glut dalej do pasa [emoji38]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Aa i zapomniałam Wam napisać o postępach w nauce angielskiego u starszaka [emoji6] a więc śpiewa poki co piosenki po angielsku [emoji38] głównie 'i love my daddy, I love my daddy, yes I do'...hmmm jestem trochę confused [emoji38]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratuluje ząbka, u nas też się przebiła górna jedynka, byłam przerażona bo wyglądał przez dziąsła na żółty a teraz ładny biały, nie wiem czy to jakaś ropa mogła być pod dziąsłem..
Fajnie, że jesteś zadowolona z przedszkola. No faktycznie wypadałoby śpiewać jakieś piosenki z okazji Dnia Mamy ;-)

A tam gdzie mieszkać będzie łatwo z jakąś nianią ? Nie wiem co zrobimy jak Oliwia nie będzie jak starsza siostra, która ani razu nam nie zapłakała jak szła do żłobka i nie miałam większych wątpliwości, że jest jej tam dobrze ... ale nie ma się co martwić na zapas ;-)

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Historii w szkole jest teraz wystarczająco. Przydałyby się inne przedmioty, jak np. podstawy ekonomii, żeby ludzie potem tak łatwo nie łykali tego, co rząd opowiada.
Oj tak, ja do dzisiaj sobie nie rozliczam pita... lepiej by takich rzeczy uczyli, No, ale lepiej jak społeczeństwo nie kumate łatwiej się daje nabierać na ich obietnice wyborcze. Teraz ludzie nabiorą kredytów mieszkaniowych (po ogłoszeniu nowego wału indeksy deweloperów skoczyły do góry) a jak pójdą stopy w górę to ciekawe z czego będą ludzie spłacać jak już teraz biorą na granicy swoich możliwości
akada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując