Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zerwałam a teraz chcę wrócić, pomóżcie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-05-24, 23:56   #14
OkiemMezczyzny
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-04
Lokalizacja: W wa
Wiadomości: 270
Dot.: Zerwałam a teraz chcę wrócić, pomóżcie

[1=13e04aff77a26badce51154 5edbe1fb21313cff4_62d888f 2f2271;88725481]Mi to się czasami wydaje, że wizaz zatrudnia sobie nie wiem... trolli? Albo ktoś tam u nich w redakcji ma za zadanie "rozruszać" forum i stąd wysyp różnych wątków, wątpliwej treści, za to wywołujących różne emocje, by w konsekwencji rozpocząć dyskusję.

Albo może w taki sposób testują moderatorów? Czy śledzą wątek? Obserwują? I wreszcie zamykają w odpowiednim czasie.[/QUOTE]Miałem podobne przemyślenia parę dni temu co Ty...Nie daje mi to spokoju, jak ziarnko piasku w d...

Jak dobrze usiądziesz to nie boli, a za chwilę coś uwiera... Nie chcę też rzucać fałszywych oskarżeń. Albo to jest zmasowany atak trolli co też możliwe. Na razie postawie kropkę.
A nie jednak nie postawie. Jadę po trolowych wątkach, od góry do dołu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:42 ---------- Poprzedni post napisano o 23:40 ----------

Może zrobię to od rana, nie w tym to innym nicku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:42 ----------

Start 8.00

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:56 ---------- Poprzedni post napisano o 23:43 ----------

Myślę że na forum ma się coś dziać jeśli ma przyciągać. Sensownych wątków jest mniej niż połowa. Reszta to, "wątki sztucznie inspirowane"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
OkiemMezczyzny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując