Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nadmierne dbanie o potrzeby innych
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-05-30, 12:26   #5
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Nadmierne dbanie o potrzeby innych

Cytat:
Napisane przez Niewiemjakanazwa_89 Pokaż wiadomość
Tak, to może być prawda że szukam po prostu akceptacji i dlatego nie chce żeby komuś nie podobało się to co zrobię. Muszę o tym pomyśleć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Było tak kilka lat w trakcie studiów. Z tego co pamiętam wtedy też taka byłam. Często np pomagałam siostrze przy dziecku kosztem swoich spraw.
Zdarzyło mi się wyjeżdżać samej, ale zawsze na spotkanie z kimś. W domu czasem jak maz wychodzi sam mam dla siebie kilka godzin, ale nie jest to częste, zwłaszcza od czasu pandemii. Szczerze mówiąc marzę o takim dniu sama ze sobą od rana do wieczora. I robieniu wszystkiego na co mam ochotę bez konieczności uzgadniania tego z kimkolwiek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może jakimś sposobem byłby samotny wyjazd, np. na tydzień. I nie żeby się z kimś gdzieś spotkać, ale właśnie, żeby pobyć sama ze sobą, z dala od zgiełku i tłumu. I przemyśleć sobie pewne sprawy, przyjrzeć się sobie z boku?
Z tego co piszesz wynika, że masz wielką potrzebę bycia akceptowaną. A jeśli ktoś Cię nie zaakceptuje, to co? Czy to oznacza koniec świata?
Zastanawiam się też, czy nie jesteś po prostu symbiotyczną osobowością...
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując