Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz.3.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-06-01, 09:48   #29
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz.3.

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
Też nie pojadę nigdzie gdzie jedyną formą rozrywki jest leżenie plackiem. Jakbym chciała to u mnie w mieście jest zalew, gdzie można pojechać i posmażyć się. Wyjdzie taniej i szybciej. Jeśli mam się ruszyć z domu w czasie urlopu to tam, gdzie można pozwiedzać. Względnie jakaś agroturystyka.

Dlatego nie jeździłam na kolonie. Wolałam nudzić się u siebie w domu, gdzie tak były większe możliwości zrobienia czegoś.

Współczuję. Mam nadzieję, że wkrótce ochłodzi się.
Takie miejsca mają więcej minusów dla mnie

kiepski wybór punktów gastronomicznych ( chyba, że ktoś lubi oszukane gofry z gotowej mieszanki, mrożone ryby podawane na tackach jako świeża rybka z Bałtyku za wygórowaną cenę ), nie ma takich opcji zdrowego żywienia jak w dużych miastach, wege czy z osoba ze specjalnym menu ma problem.
brak atrakcji innych niż piasek na plaży i zjeżdżalnie dla dzieci, ewentualnie disco, kino widziałam tylko w jednej takiej mieścinie i repertuar nie powalał
bez auta praktycznie się nie dojedzie do małego kurortu, autobusy bardzo rzadko.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując