Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Schudnę w 2022
Wątek: Schudnę w 2022
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-06-02, 11:02   #984
Michalina83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 690
Dot.: Schudnę w 2021

Cytat:
Napisane przez windowS17 Pokaż wiadomość
Jak się je dużo błonnika i mało pije to zatwardzenia murowane.
Ja bym świeżym domowym chlebkiem nie pogardziła.

U mnie dziś z jedzenia, śniadanie- resztka jogurtu z owocami, orzechami i płatkami. Obiad- znów ziemniaki z twarożkiem, cebula i olejem lnianym plus sałatka z pomidorów, kolacja pieczywo plus warzywa.
Z ruchu tylko rower i praca.

Jutro będę próbowała owsiankę na mleku sojowym. Chciałam najpierw wyjeść to co mamy w lodówce. Aż ciekawa jestem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

On pije dosyć sporo, tylko nie tego co trzeba. Ale wodę na szczęście też pije.



Cytat:
Napisane przez HellcatRedeye Pokaż wiadomość
Ja dziewczyny walczę z powodu leków z takimi zatwardzeniami i wzdęciami, że ciężko opisać. Wyglądam jak w 5 miesiącu ciąży. Nie ma się co oszukiwać, że przy takich problemach będę chudła. Pije minimum 2 litry dziennie, dziś zaczęłam dzień od herbatki z kopru i czekam na poprawę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czasami warto od czasu do czasu czopka wziąć jak masz problem. U mnie niezawodnymi sposobami, które mogą wspomóc to jest to, że nogi trzymam na wysokości tak żeby kolana były powyżej tyłka. To ponoć najbardziej naturalna pozycja. Mam taki podnóżek dla dzieci ale w domu u rodziców używałam odwróconego wiaderka albo miski. No i też dobre jest bujanie się, do kolan i wyprost, do kolan i wyprost. My mamy małą toaletę więc z tym bujaniem gorzej. Z takich rzeczy które mogę polecić do picia to jest babka jajowata. Fizjoterapeutka zalecała nam w szkole rodzenia. Jedna łyżeczka zaparzona w szklance wody co rano a potem jeszcze trzeba to popić szklanką wody. Jest bardziej łagodna niż siemię lniane choć to drugie też dobre jest ale może podrażniać jelita.



Cytat:
Napisane przez shaylla Pokaż wiadomość
Ja pieczywo uwielbiam, ale też zauważyłam, że ogólnie lepiej się czuję jak nie jem zbyt często. Czasami piekę, ale tylko w małej foremce i większość mąż dostaje w kanapkach do pracy. W weekend pozwalam sobie na bułkę na śniadanie (niestety uwielbiam wszelkie bułki). Oprócz tego nie jem pieczywa w ogóle.



Daj koniecnzie znać jak wyszło! Ja jem owsiankę (a właściwie mix róznych płatków - owsianych, żytnich, jaglanych co tam mam) prawie codziennie na śniadanie, czasami dodaję owoce lub jogurt ale każde nowe urozmaicenie mile widziane!

U mnie niestety wzrost wagi - jakieś 700g. Serio, nie mam pojęcia skąd. Zaraz będę jak każdy grubas narzekać, że tyję z powietrza. Dobrze, że w obwodach spadki są, małe, ale jednak spadki:
biust 98 cm - ostatnio spadek o 2cm, od początku o 24cm
talia 81 cm - też spadek o 2 cm (od początku ponad 25cm)
Dół niestety gorzej - stoi w miejscu - biodra ciągle 107cm
Ogólnie już tak mam, że góra mi spada od razu, dół to masakra. Całe życie nosiłam doły w rozmiarze większym niż góra
Co ciekawe - tyle łażę, ćwiczę na steperze a uda też stoją w miejscu

No nic, nie ma się co załamywać, muszę walczyć dalej.
Miłego dnia
Ważne, że obwody spadają. Ja mam tak, że w talii mi nie schodzi nawet o 1 cm odkąd mierzę talię czyli od jakichś 3 miesięcy. To że ćwiczy się jakąś partię mięśni to nie znaczy, że tam właśnie ci będzie lecieć. To tylko znaczy że będziesz miała w tej części więcej mięśni. Dlatego warto ćwiczyć mięśnie wszędzie.

U mnie ostatnio ćwiczenia zaniedbane były na korzyść porządków. W każdym razie ruch był.

Dzisiaj jedziemy do rodziców. Muszę się uzbroić w cierpliwość. Wzięłam im całą siatę słodyczy i przekąsek, którymi mogą karmić dzieci, i tak pewnie nakupili swoje. Spróbuję trochę tam ogarnąć. Jutro Boże ciało więc raczej się skupię na porządkowaniu danych bo moi rodzice nie przeboleją jakbym coś zaczęła układać. W niedzielę jedziemy do mojej babci, rzadko się widujemy.
__________________
153/150/2023

196/150/2022262/200/2021371/366/2020 288/100/2019; 250/100/2018; 368/100/2017; 210/100/2016; 143 /100/ 2015
Michalina83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując