Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Panny Młode 2021 cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-06-10, 06:19   #1800
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
Ja byłam wczoraj "odebrać" moją suknię. Okazała się być za długa. Jak tylko wyszłam z przymierzalni i doszłam do lustra to już nadepnęłam na tiul. Potem chodziłam sobie dalej. I powtórzyło się to łącznie 3 razy. Więc ewidentnie coś było nie tak. I teraz kurczę z jednej strony była miła babeczka A z drugiej coś jest z nimi nie tak [emoji52] Czuć było że jej się to nie podoba że miałabym ją zostawić. Najpierw twierdziła że widać że jest równo obcięta 3 czy ileś cm nad ziemią. Potem w końcu rzeczywiście przyznała rację. No i jeszcze zwróciłam uwagę na materiał pod pachami. Dość wysoko zakończony. Bałam się że będzie mnie to uwierało/obcierała. Gdy powiedziałam głośno o moich przemyśleniach usłyszałam: "No ale to trzeba od razu zwracać uwagę na wszystkie rzeczy" 🤦☠♀️

No sory ale pierwszy raz szyję suknie ślubną i nie zwróciłam na to uwagi. I to nie tak że tego nie zrobią. Bo oczywiście zrobią. Idąc spowrotem do przymierzalni tekst "no zrobimy te paszki skoro i tak pani dziś nie zabiera". Kurczę nie wiem czy jestem przewrażliwiona ale na serio odczułam po prostu niechęć...

Dodam że miałam tylko 1 przymiarkę. Umówiłam się na "odbiór" tydzień temu i musiałam to przełożyć. Usłyszałam przez telefon pytanie czy na pewno nie dam rady no bo ona już jest wyprasowana i oni nie mają gdzie tylu sukien trzymać [emoji848]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
środek sezonu i już mają przeładowanie, ale to nie znaczy, że Ty musisz odczuć ich niechęć.

sama odbierałam w poniedziałek swoją sukienkę. i faktycznie podszewka była ciutkę za długa i wychodziła z pod sukni. pani bez problemu mi na miejscu odrazu podcięła, podszyła i podprasowała jeszcze raz, abym nie musiała specjalnie drugi raz przyjeżdżać.

---------- Dopisano o 07:19 ---------- Poprzedni post napisano o 07:18 ----------

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
A nawet dzisiaj [emoji28] przeprowadzamy się właśnie - wszystko *dookoła komina". Teraz do kościoła i na salę mam jakieś 10 minut niecałe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wszystkiego dobrego Liv!
pogoda zagwarantowana.


mi na sobotę szykują się burze.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując