Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-06-21, 08:47   #2034
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez melisanda Pokaż wiadomość
Właśnie ja chyba tego nie widzę u siebie, a czasem nawet na innych. Kolory tak, ale kroje nie końca. Nie wiem, kiedy ostatnio stwierdziłam, że wyglądam, jak przebieraniec. Chyba jak z 12 lat temu zestawiłam musztardową bluzkę z kokardą pod szyją z fioletowymi spodniami typu piżamowego, ale to były czasy, gdy chciałam być "artystyczna", a mi to nie wychodziło. Teraz wolę klasykę, nawet jak nie jestem klasycznym typem.
Pomiędzy wyglądaniem jak przebieraniec a wyglądaniem bardzo dobrze jest jeszcze cała masa pośrednich opcji. Większość ludzi wygląda po prostu przeciętnie. Tak naprawdę o niewielu można powiedzieć, że mają swój własny styl czy że w ogóle ubierają się w jakiś charakterystyczny czy zapamiętywalny sposób.
Inni z kolei ubierają się w bardzo charakterystyczny sposób, ale nie do końca wygląda to spójnie. Mam na przykład nauczycielkę, ewidentnie D, która nosi kolorowe rajstopy do sportowych spodenek i sportowych sandałów i do tego satynową bluzkę wyszywaną perłami.
Oczywiście żadne z tych podejść nie jest ani złe ani dobre, każdy może się ubierać, jak tylko chce, no ale jak ktoś interesuje się Kibbe, to raczej chyba z intencją, że chce coś polepszyć.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora