Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-07-01, 07:40   #1400
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
To jest hiszpańska Plotkara? Mam to na liście do obejrzenia, ale zabrać się nie mogę.
Nie nazwałabym tego hiszpańską "Plotkarą", choć mają parę cech wspólnych - np. dyskryminację klasową, seks, imprezy, ładni ludzie . Natomiast w tym serialu są też co sezon jakieś wątki kryminalne (Netflix w ogóle polecił mi to po obejrzeniu jakiegoś kryminału) i nawet jeszcze w trzech pierwszych sezonach miały jakiś sens, w czwartym już uważam, że nie.
Ja się wciągnęłam, ale uznaję to za typowy odmóżdżacz; gdyby nie to, że jest po hiszpańsku, to nie wiem, czy bym włączyła, bo uważam, że do praktyki języka jest fajny. No i Arón Piper to dla mnie duża zaleta, choć chyba starzeję się, że podobają mi się faceci o cztery lata ode mnie młodsi.

BTW teraz zrobili takie krótkie historie z głównymi bohaterami i jedna jest w stylu komediowym. Uważam, że jest lepsza niż cały sezon czwarty. Oni powinni w tym serialu pójść w tym kierunku - czarnej komedii - a nie powagi i dramatu, bo to niestety wypada często tandetnie.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując