Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - zostawił po 5 latach związku
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-07-01, 11:03   #1
Queen11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 9

zostawił po 5 latach związku


Byłam z chłopakiem prawie 5,5 roku.Zostawił mnie raz dwa lata temu niecały tydzień przed urodzinami,bo chciał wolności.Wrócił po 3 tygodniach i obiecywał ze już nigdy więcej mnie nie zostawi,ze przez ten czas zrozumiał ze jestem kobieta jego życia i popełnił największy błąd.Wybaczyłam mu to.Byłam w końcu szczęśliwa.I teraz znowu mnie zostawił 5 dni po moich urodzinach.Mówił ze to było spontaniczne ale nie wróci.Wychodził beze mnie na imprezy,nie odbierał telefonów.Potrafiłam dzwonić 100 razy a on ani razu nie odebrał, i śmiał się do kolegów.Potrafił wyjść i nie powiedzieć gdzie idzie nic mi nie mówiąc.Chciałam z nim zamieszkać,a on ze się nie wyprowadzi.Tydzień po rozstaniu zaczął wozić jakieś dziecko,które ma 15 lat.Ja mam wrażenie ze to wszytko przez jego kolegów.Jestem załamana,ciagle wierze,ze wróci,ze będzie tego żałował.Nie wiem co mam robić ze swoim życiem.Każdy mówi,ze on zawsze taki był,ze nigdy na mnie nie zasługiwał bo miał wszytko naprawdę.Kłamał i założył konto na social mediach za moimi plecami, żeby obserwować dziewczyny,a mnie nie.Jak myślałam ze to on to go spytałam o to,a on zarzekał się ze to nie prawda.Oczywiście kłamał,nie raz tez spotykał się w towarzystwie innych dziewczyn za moim plecami.Dodam ze chciałam chodzić z nim na imprezy,ale on nie chciał.Nie rozumiem dlaczego,po tym gdy tyle mi obiecał.Mieliśmy spędzić razem wakacje, tez obiecywał ze wyjedziemy to mnie zostawił.Można się nagle odkochać po tylu latach?Powiedział ze on nie ma czasu xd,ale ma czas dla innych. Jestem załamana. Myślałam, że dojrzał, przcież bedąć w związku ludzie się ze sobą bawią, ja rozumiem męskie wyjścia, ale nie gdy inni biorą dziewczyny. a teraz mu nie przeszkadza brać jakąś małolatę i to publicznie po tylu laatch związku. oczywsicie po rozstaniu nie raz się spotkalismy, nie raz mnie całował i doytkał a pózniej mówił, że on nie chce mniee wciągać w swoje gówno i nie ma czasu. Jak widać ma go dużo na imprezy w każdy weekend. co powinnam zrobić?
Queen11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując