Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bezdzietne po 30
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-07-07, 10:58   #545
nie_powiem
Wtajemniczenie
 
Avatar nie_powiem
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 893
Dot.: Bezdzietne po 30

Cytat:
Napisane przez crazyllama Pokaż wiadomość


Oczywiście, że są.
Są też tacy, którzy tego robić nie będą, bo cenią sobie wyżej naprawdę wszystko inne, nawet głupi serial, wyżej niż dobro cudzego dziecka.
I ci drudzy nie są w niczym gorsi, bo to ich czas i ich święte prawo.



Z tym się zgadzam, masz świętą rację.
Nikt mi nie proponuje, nie prosi o pomoc przy dziecku czy coś dla tego dziecka, bo zwyczajnie ludzie wiedzą, że nic nie uzyskają. I nie tłumaczę. Nie, bo nie. Nie rozumiem takiego problemu z odmawianiem. Podobnie ludzie wiedzą, że do mnie do domu się z dziećmi nie przychodzi, bo gospodarze sobie nie życzą i zwyczajnie nie wpuszczą. Przecież to jej prywatny czas, mieszkanie, siły, więc co tu w ogóle argumentować.
Zwykle ludziom też wystarczy "nienawidzę gowniaków" i nikt nie chce, żeby się zajmowac ich dzieckiem i nie proponuje. Niestety, trzeba to dosadnie powiedzieć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nigdzie nie napisałam, że są gorsi, lepsi czy tacy sami. Każdy ma prawo do swojej decyzji i też nie musi jej niczym argumentować, jak słusznie zauważyła Lisbeth. Najlepsze w życiu dorosłych ludzi jest to, że możesz podejmować swoje własne decyzje i nie musisz się z nich tłumaczyć. Jeśli ktoś tego nie rozumie, to nie musi - nie musi też być w Twoim życiu. Życie.
__________________
A tam, od jutra.
nie_powiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując