Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wspólne mieszkanie. Jak się dotrzeć?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-07-14, 08:34   #6
kazleto
Raczkowanie
 
Avatar kazleto
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 373
Dot.: Wspólne mieszkanie. Jak się dotrzeć?

Cytat:
Napisane przez hikarioka Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim. Postanowiliśmy z M. Wspólnie zamieszkać w marcu tego roku. Ponownie. Mieszkaliśmy już razem wcześniej jednak musieliśmy się wyprowadzić z wynajmowanego mieszkania. Zajęło nam rok zanim znaleźliśmy nowe mieszkanie. Wiadomo. Wzloty i upadki. Do tego od marca jesteśmy zaręczeni. Sam początek świetny, a potem zaczęły się schody. Niechęć do sprzątanie, zaniedbywanie "obowiązków" jako narzeczonego. Ale wymagania względem mnie nie malały. A to zakupy, a to sprzątanie a to gotowanie. Czyli wszystko to czym powinna zajmować się kobieta. Ponoć. Bo chciałabym jeszcze przypomnieć, że pracuje. Tak samo jak on. Ciężko mu zrozumieć, że jestem zmęczona bo mam pracę biurową. I przecież siedzę i wklepuje coś do komputera. I to nie może być takie męczące. On za to może być zmęczony. Bo pracuje fizycznie. I wraca z pracy i nie będzie nic robił. Oczywiście wymagania wobec mnie są. Ale gdy ja mam wobec niego jak wspólne oglądanie filmu, zrobienie obiadu czy wyjście na spacer to już tragedia. Wszystko na nie. O seksie nie wspomnę. Jeśli robimy to raz w miesiącu to sukces. Czy miałyście podobne sytuacje? Niekoniecznie kropka w kropkę. Jak sobie z tym poradziliście?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
co to sa obowiazki narzeczonego?
kazleto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując