Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Irenowa 50 – tka!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-07-19, 07:55   #1505
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Irenowa 50 – tka!!!

Bry [emoji477]
Wczorajsza imprezka udana, tort był pyszny.

Dziecko mam chore. Eryk z bólem gardła, chrypą, szczekającym kaszlem, chyba ma coś z krtanią. Zaraz dzwonię do lekarza, zobaczymy co powie.

Kitku chciały nas dzisiaj potopić. Pozrzucały rzeczy do zlewu w kuchni, odpływ się zapchał i skacząc mudiały otworzyć wodę, bo się rano wylewało ze zlewu.

I ktoś mi tu śniadanie podjada [emoji6]


Cytat:
Napisane przez brzydula_81 Pokaż wiadomość
Nie mogę się ogarnąć dziś [emoji854] droga męcząca,ale odpoczęłam przez te dwa tygodnie.Duzo zwiedzania+ pyszne jedzenie i winko, dobre towarzystwo...urlop uważam za udany! Pogoda dopisywała,w zasadzie tylko ostatniego dnia padało- ale w planach było pakowanie i zbieranie sił na drogę.
Zdjęcia będą,ale zanim będę miała z trzech aparatów to trochę potrwa[emoji23]
z większych atrakcji zaliczona Wenecja i Florencja z muzeum Uffizi, San Gimigiano ( Toskański Manhattan) Montepulciano (gdzie kręcili pod Słońcem Toskanii i jedną część Zmierzchu)kilka innych miast i miasteczek oraz oczywiście słynna Val d'orcia-dolinę z cyprysami.

Wysłane z mojego motorola one zoom przy użyciu Tapatalka
Ale miałaś super wakacje!
Czekamy na fotki.

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka26 Pokaż wiadomość
Powazna awaria musiala byc! I tyle dni nie mieliscie pradu kompletnie??
Az ciezko to sobie wyobrazic.




No to brzmi bardzo optymistycznie! [emoji4]
Fajnie, zw udalo Ci sie pojechac.

Mnie te wszystkie restrykcje, zasady, kwarantanny itp bardzo zniechecily do podrozowania… mam nadzieje ze do Wrzesnia troche sie rozluzni, chociaz tak naprawde szczerze watpie ze sie to kiedys skonczy [emoji849]

Spacerek zaliczony, dzisiaj dla odmiany przy zachodzie slonca, bo w dzien byla patelnia.
Załącznik 7753883



Załącznik 7753884

Załącznik 7753885

Piękny taki spacer [emoji7]

Cytat:
Napisane przez Beellina Pokaż wiadomość
Gwiazdka ale miałaś piękny spacer przy zachodzie [emoji7] i nawet widzę że można było skorzystać z kąpieli [emoji295]️[emoji4]
Ja na wieczór też byłam na spacerze, a że przechodziliśmy koło pola słoneczników to zerwałam parę szt [emoji16]
Dzień dobry [emoji258]
Załącznik 7753887

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Śliczny masz bukiet [emoji4]IMG_20210719_073822.jpg

Wysłane z mojego ELS-NX9 przy użyciu Tapatalka
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora