Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nierzetelność lokalu weselnego
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-07-19, 15:17   #1
mevoy
Przyczajenie
 
Avatar mevoy
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 10

nierzetelność lokalu weselnego


Cześć!

Tytułem wstępu - mam obecnie zapierdziel - tak mogłabym streścić jednoczesne przygotowania do pracy i pracę w korpo

W tym wymagającym czasie staramy się wszystko dopinać, tak aby ślub i impreza weselna odbyły się wg planu i bez żadnych niespodzianek. Dotychczas nie miałam jakiś głębszych refleksji co do naszego lokalu weselnego, ot, całkiem elegancki hotel, pomocna menagerka. Do czasu

Im bliżej ślubu tym więcej dociera do mnie głosów osób z rodziny które kiedyś były w tym lokalu i było coś nie tak. A co konkretnie? Chodzi o obsługę - za wolna, o przystawki - nie donoszone, o potencjalną kradzież jedzenia przez kelnerki.

Lokalu raczej nie zmienię, sala mi się bardzo podoba ale te komentarze padły cieniem na moje postrzeganie tego miejsca. Czy są jakieś praktyczne sposoby żeby się zabezpieczyć przed ewentualną niekompetencją / niedbalstwem lokalu? Wstępnie moja mama zaoferowała się do kontroli tego co dzieje się na sali - czy coś jeszcze mogę zrobić poza pobożnym życzeniem żeby wszystko się udało?

Ev
mevoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując