Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - mamuski styczniowo-lutowe 2009
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-04, 11:23   #2896
roxi1980
Zakorzenienie
 
Avatar roxi1980
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 832
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Cytat:
Napisane przez jukol Pokaż wiadomość
I mam tydzien L4.Ale sie ciesze.WKoncu wyskocze sobie na jakies zakupy i pospie do 12
Gratulacje - leń się ile wlezie - i Tobie i dzidzi dobrze to zrobi

Cytat:
Napisane przez mumi24 Pokaż wiadomość
A...Jutro idę o 10.40 na USG połówkowe i w 4D ....nie mogę już się doczekać chyba już pójdę spac mam nadzieję ze z dzidziulkiem wszystko ok przedewszystkim, ale liczę też ze pokaże co ma między nóżkami
Nooooo - już pewnie po usg Czekamy na relację

Cytat:
Napisane przez nimfetka Pokaż wiadomość
a ja mam pojawijaąca się kreke na brzuchu...cóż taka moja uroda
ja też - wprawdzie jest bledziutka, ale to chyba od karnacji zależy (nie wiem... taka moja teoria, bo te moje koleżanki, które ją miały a są śniade miały zdecydowanie mocniejsze...)

Cytat:
Napisane przez bezsenność Pokaż wiadomość
Dziękuje Wam pieknie
Spóźnione, ale mega szczere życzenia Basiu - przede wszystkim dotrwania w dobrej kondycji do końca ciąży, zdrowego dzidziolka i duuuuużo miłości

Cytat:
Napisane przez pani z herbata Pokaż wiadomość
my juz po 1 zajeciach w szkole.
cale szcescie ze wybralismy srode a nie wtorek, we wtorek bylo 120 luda chetnych a wczoraj tylko 20par

strasznie mi sie podobalo. faceci zasypiali (daaa) no laseczki byly entuzjastyczne
nie wiem czy wszystko zapamietalam zeby wam powiedziec ale sie postaram

najpierw 40min z fizjoterapeutka, cwiczenia na pilce na dobra postawe itepe ja zapisalam sie na konsultacje (bezplatne jak i szkola rodzenia) w sprawie bolu plecow i mrowienia w rekach i nogach-maja nawet na to nazwe 'costam tunel syndrom', cwiczenie miesni (kegla? u nich nazywa sie Pelvic floor')

a potem 40 min z polozna, np mowila zeby nosic ze soba karte ciazy zawsze i wszedzie bo maja porody juz od 25tc a na karcie napisane wszystko co i jak, na wypadek gdybysmy nie byly w poblizu swojego szpitala.
kiedy zglosic sie do szpitala (krwawienie, jak rozpoznac skurcze i to ze wody zaczynaja odchodzic)
nastepne zajecia to porod i tatusiowie koniecnzie maja byc
potem na nast zwiedzanie szpitala
opieka nad dzieckiem
opieka nad sama soba po porodzie
razem 5 zajec, a 6 tyg po porodzie specjalne zajecia-bezplatne z fizjoterapeuta, mozna przyjsc z dzidziochem.
no i ze od razu w spzitalu moga wykonac swiadectwo urodzenia i co jest potrzebne (my np nie irlandczycy i nie po slubie wiec z paszportami koniecnzie oboje rodzicow)

spytalam TZta czy mu sie podobalo, 'nooooooooo' a c oz tego zapamietal? mam zesoba nosic ta karte ciazy i musi mnie pilnowac zebym cwiczyla i chodzila na spacery
byl jedynym tatusiem ktory od razu po wykladzie fizjo pobiegl na fajke bo juz mu uszy wykrecalo echhh

aha i jeszce jedno zapisalam sie na kurs wieczorowy ksiegowosci i zaczynam pod koniec wrzesnia kurs tylko 8tyg

Polina reaguje na glos tatusia, wroicl dzis z nocki wkurzony i tak narzekal i wyzywal firme a Polina sie obudizla i zrobila rebelie w brzuchu, no dopoki tato nei probowal wyczyc kopniakow wtedy sie nie ruszala


a w ogole piekny dzis dzien
super opisik - zazdroszczę tej szkoły rodzenia... i kursu... brakuje mi nauki sama się teraz zastanawiałam nad kursem kadrowo - płacowym, ale trochę mi szkoda 1300 zł wydać, gdy tyle wydatków dla dzidziusia...
__________________

roxi1980 jest offline Zgłoś do moderatora