Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-07-24, 07:45   #3893
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 698
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Szukam sposobu na takie przechowywanie butów, żebym na pierwszy rzut oka od razu widziała, jakie mam buty, gdzie są te, które szukam, a jednocześnie żeby buty się nie niszczyły i nie kurzyły. Czy półki w zamykanej szafie zdają egzamin? A może macie inny sposób?
Trzymanie butów w pudełkach jest dla mnie bardzo niepraktyczne - przerzucam wszystkie pudła zanim znajdę konkretne buty, a często też zapominam przez to o jakichś butach, które mogłabym założyć, a nie są pod ręką, tylko zakopane danej.Załącznik 7754230

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam półki na buty, co prawda w garderobie, a nie szafie, ale garderoba bez okna, zamykana. To, co bardzo sporadycznie noszę, trochę się kurzy. Część butów trzymam w pudełkach z Ikei z transparentnym frontem, dzięki czemu o nich mniej więcej pamiętam, a równocześnie kurzenie ograniczone. Dostęp jest wygodny, bo pudełka są otwierane od frontu i stoją sobie po dwa w słupku na półkach, więc nie muszę przewalać żadnych pudełek, żeby do czegoś dotrzeć. Kiedyś myślałam, czy do pudełek nie przyczepić z przodu zdjęć polaroidowych z danymi butami, żeby właśnie nie zapominać o nich, ale lenistwo nie pozwoliło zrealizować tego planu.

https://www.ikea.com/pl/pl/p/skubb-p...zary-80400004/
Nette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując