Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Schudnę w 2022
Wątek: Schudnę w 2022
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-07-27, 11:27   #1205
Michalina83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 690
Dot.: Schudnę w 2021

Cytat:
Napisane przez shaylla Pokaż wiadomość
Dzięki dziweczyny




No z męża też jestem dumna, że naprawdę mnie słucha - je dokładnie tyle ile mu nałożę, nawet już nie jęczy, że mało, przestawił się. Ma 33kg na minusie!
Co do udawaczy piwa - ze 2 lata temu latem miał taką fazę na wszystkie radlery - butelkę wypijał niemal na raz i tego lata bardzo przytył. Teraz nie ma u nas żadnych napojów - ani piwa ani soków, żadnej coli etc. Jest tylko woda, czasami robię te herbatki na zimno z lodem, cytryną, miętą - też bardzo fajnie schładzają. A jak mamy ochotę na alkohol to pijemy po lampce białego wina z lodówki (ja to jeszcze mieszam z wodą pół na pół).
Poza tym nam bardzo pomagają wieczorne spacery z psem - codziennie idziemy ze 4-5km takim szybkim tempem.

Czego tylko nie rozumiem - postawy teściów. Oni wiedzą, że nie jemy słodyczya ani żadnych kupnych ciast. Nie bywam tam często, ale jak już jestem zawsze wyłożone słodycze, ciasta. Mąż był kiedyś sam - też mu mama kupiła drożdżówkę. Mówi, że nie chce to się obraża. Albo gotuje kompot z toną cukru - i też obrażona, że nie chce pić. Ech, szkoda gadać.

W zasadzie u mojego męża to się trochę zmieniło i po tym jak schudł te 10 kg w marcu to trzyma tą wagę +/- na szczęście. Ale to nadal dużo. Zamienił masło roślinne na zwykłe, koli i napoi gazowanych nie widziałam tez w ostatnim czasie. Najgorzej z tym piwem. Może w zimie jak będzie chłodno to uda mu się odchudzić. U niego z chodzeniem nie jest źle w pracy ma dużo chodzenia. Powiem nawet, że więcej spaceruje niż ja. Też mu tam telefon kroki liczy i ma całkiem niezłe wyniki.



U moich teściów jak przychodzimy to wszyscy mamy nalane w szklanki sok z kartonu, za każdym razem. Przeważnie biorę sobie druga szklankę i pije wodę z kranu i przeważnie wtedy wyjmują jakąś mineralną, mimo że mi nie przeszkadza pić z kranu. Dzieciom też pozwalam wypić trochę tego soku, ale potem już im tylko wodę leję. No ale mąż dolewa soku. Pisałam wam chyba kiedyś że jak postawiłam wodę jak teście u mnie byli to żadne nie tknęło mimo że siedzieli u mnie pół dnia i dzień był upalny. Zaznaczam, że u nich wszyscy mają problem z cukrzycą. Ciasta tez kiedyś teściowa piekła a teraz tylko kupne podają albo zrobione z gotowców. Czasami robią coś z jakichś zdrowych przepisów ale często to jest przeplatane sałatką z majonezem albo inne takie.
__________________
153/150/2023

196/150/2022262/200/2021371/366/2020 288/100/2019; 250/100/2018; 368/100/2017; 210/100/2016; 143 /100/ 2015
Michalina83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując